Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Poleski Park Narodowy - szlaki i ślady GPS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej

Czy może ktoś na szybko polecić jakiś fajny szlak/szlaki po PPN i w jego okolicach? Planuję zrobić ponad stówkę, baza też gdzieś w tamtych okolicach (może ktoś ma coś sprawdzonego?).

Grzesiek
Czerwony szlak turystyczny pieszy. Przegalopowałem w zeszłym roku od Kaniwoli po Urszulin. Dobrze by było przedrałować przy okazji ścieżki "Spławy" i Dąb Dominik" dla urokliwych jezior Łukie i Moszne. Przy okazji zrobisz pętlę wokół j. wytyckiego ( w tym ładnie wyrestaurowany pomnik upamiętniający bitwę pod Wytycznem z 1939 roku) i ścieżka dydaktyczna "Mietulka" - ale jej zwiedziłem tylko fragment.

PS. Posiadam dobrą mapkę polskiego PN więc jak potrzebujesz to no problem. Co do spania to nie pomogę bo spałem pokątnie u kuzyna w okolicach Starego Załucza.

Paweł.
PS. Weź dużo wody u płynów, bo parno ma być a cywilizacja tam momentami rzadsza niż na Takla Makan.
Polecam Rezerwat Durne Bagno jest tam wysoka ambona z której jest fajny widok na okolice Wink
KermitOZ napisał(a):Hej

Czy może ktoś na szybko polecić jakiś fajny szlak/szlaki po PPN i w jego okolicach? Planuję zrobić ponad stówkę, baza też gdzieś w tamtych okolicach (może ktoś ma coś sprawdzonego?).

Grzesiek

Kolego na turystykę się przerzucasz? :-P
ArtiArt napisał(a):Kolego na turystykę się przerzucasz? :-P
Jednorazowy incydent Wink

Co do wszystkiego, co napisaliście to dzięki wielkie Smile Czytałem o tych miejscach, ale z braku fajnych mapek będzie jednak Roztocze. Więcej podjazdów, żeby nie było tak całkiem turystycznie Wink PPN może ogarnę jak będzie jakaś większa grupa wybierała się na kładki z kimś kumatym w tamtejszych rejonach Smile