Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: (M)Artunia nam sie urodziła...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Najlepszego :-D
Marto w dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego co najlepsze, pogody ducha, dużo uśmiechu i spełnienia wszystkich Twoich marzeń. :-) :-)
Bardzo Wam dziękuję za życzenia - i te tutaj i te sms-owe i te facebookowe :-) To niezwykle miłe :-)

radzik

Arrow dawaj torta :!: Idea
radzik napisał(a):Arrow dawaj torta :!: Idea

Uppss... Radziku, no nie mów, że nie dostałeś tortu?? Confusedhock: No nie, naprawdę zostałeś pominięty i zapomniałam Cię poczęstować tym pysznym jagodowo-śmietankowo-czekoladowym rozpływającym się w ustach niebiańsko pysznym tortem zanim został całkiem przez wszystkich zjedzony i nie został już nawet maleńki kawałeczek??

http://4.bp.blogspot.com/-dyydm3fKpYU/U ... dowy+1.jpg
Dziękuję Marta za tort - był pyszny :!:
Szkoda tylko, że Radzik się nie załapała ...

radzik

Rado, wolisz wnioski w segregatorach czy luzem? :roll:
Rado napisał(a):Dziękuję Marta za tort - był pyszny :!:
Szkoda tylko, że Radzik się nie załapała ...

Dziękuję :-) Cała przyjemność po mojej stronie :-) Musze przyznać, że faktycznie mi się udał.

Doprawdy nie mam pojęcia jak to się stało, że zapomnieliśmy o Radziku :roll: Ale teraz już za późno - ostatni kawałek zjadłam dzisiaj w pracy do kawy :-(

EDIT: Specjalnie dla Radzika zdjęcie z imprezy, żeby nie było, że ustawka niezaliczona.
Podpisałam postaci występujące na zdjęciu, bo padał na nie cień i mogą być problemy z rozpoznaniem. Próbowałam te cienie trochę rozjaśnić w Pejncie, ale tylko trochę pomogło :-( Jak widać my z Elizą już w połowie sezonu urlopowego.
Reszta forum po drugiej stronie obiektywu.

https://goo.gl/photos/N24o8NrzNfaa2ntZA
arta napisał(a):Reszta forum po drugiej stronie obiektywu.

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to zdjęcie chyba robiłem przy trzecim torcie :mrgreen:

radzik

Eliza jakoś blado wyszła Idea
Stron: 1 2 3