Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26-27.09.2015 - Rajd Rowerowy na Ukrainę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
UWAGA! Ważna informacja
Spotykamy się jutro - w sobotę, 26 września 2015 r., między godziną 9.00 a 9.15, w Dołhobyczowie, na PARKINGU POD URZĘDEM GMINY (centrum miejscowości).

Wójt Gminy Dołhobyczów poinformował, że parking nie jest zamykany na weekend. Jest natomiast MONITOROWANY. Pan Wójt zgodził się, abyśmy pozostawili tam nasze auta. Stamtąd do przejścia jest ok. 1,5 - 2 km.

Do zobaczenia.
Super wiadomość Krzyśku. Dzięki !
PS. życzę szybkiego powrotu do zdrowia !
Smile
Pierwszy :!: ale szersza relacja jutro.
Chcę tylko powiedzieć, że rzeczywiście podróże kształcą...
drugi. (chciałem wczoraj zrobić wpis, ale nie miałem już siły)
bardzo dziękuję wszystkim za fajny wyjazd. dzięki za atmosferę, za wyrozumiałość (jeśli coś było "nie tak" - jak np. niedostatecznie jasny komunikat o lokalizacji pryszniców :>) no i oczywiście za dużo śmiechu, fajnej zabawy itd.
dziś jestem w pracy, ale kaszlę jak głupi. chyba za mało lekarstw wziąłem w sobotę Wink zaraz umawiam się do lekarza.

parę fotek wrzucę na fejsbuka pewnie dzisiaj wieczorem.

dzięki dzięki dzięki Wink
Kontynuując moją myśl, że podróże kształcą... Ta wyprawa wzbogaciła mnie niebywale w naprawdę wielu, wielu wymiarach. Nie byłem nigdy na Ukrainie i choć wiele słyszałem to być tam i widzieć ten kraj własnymi oczyma zmieniło moje spojrzenie na kilka rzeczy.
Dziękuję wszystkim organizatorom i mam nadzieję na kolejne edycje.
Namawiam wszystkich do uczestnictwa.
Fajną sprawą było też połączenie na jednym wyjeździe kilku rowerowych klubów. Pozdrawiam nowych znajomych i zapraszam do obejrzenia zdjęć
Cokolwiek jeszcze w komentarzach pod nimi ;-)
Janku zdjęcia są super i zgadzam się z tobą trzeba zobaczyć to wszystko na własne oczy.
Ja nie zapomnę windy z 12 piętrem i przepraszam Krzychu że nie zaczekaliśmy na Was Smile
Pozdrawiam wszystkich uczestników i dzięki za fajną zabawę
Janku fotki świetne :-D tylko patrząc na stan tamtejszych dróg to musiałbym chyba poszukać innego roweru ;-)
Idea Winda :!: :!: :!:
Jak mogłem zapomnieć? W 12 piętrowym wieżowcu winda jeździ tylko do góry! Na dół chodzi się schodami. A żeby wjechać na 5 piętro trzeba wcisnąć... oczywiście 12 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takaja technologia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O ja... asfalt typu MTB :lol:
Janku, a nie pamiętasz co to za budynek:
https://plus.google.com/photos/+JanSawi ... 2333811704
Stron: 1 2 3 4 5 6 7