Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.08.2015 - g.7:30 - LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
marza napisał(a):Tak a propos tego na którą planujecie powrót Idea


Marzenka a może by wyjechać im naprzeciw -- :-)
to i ja polecę zobaczyć jak sie koła kręcą ;-)
Tym razem odpuszczam jeszcze za wcześnie na takie wybryki :-( . Bawcie się dobrze :-)
dzk za jazdę i fajną wycieczkę mi wyszło 227km avs 25.4
Również serdeczne dzięki za fajną ustawkę w doborowym towarzystwie. Trochę nam się peleton rozjechał na końcu ale i tak było super.

Pozdrawiam!
Paweł
Dzięki za ustawkę , początek był bardzo spokojny i relaksowy , a od Annopola walka z czasem żeby jak najkrócej jechać w ciemnościach żarty się skończyły …… mi z dojazdami wyszło 241,5km , pozdrawiam i do następnego
Na wstępie dziękuję za wycieczkę, duża przyjemność jechać w takiej grupie - zachęcam pozostałych świeżaków tych anonimowo czytających. Janek mnie przekonał - sam nie dotarł ale z porady zabrania bananów skorzystałem, chociaż sporo sklepów splądrowaliśmy. Całość bardzo udana, tak jak przewidywałem rekreacyjnie, duża grupa, pogoda i trasa super. Nawet jestem z tych szczęśliwców, którzy załapali się na zupełnie przyzwoity obiad. i specjalne podziękowanie firmie Piotr&Paweł za transport na kole z Annopola do samego Lublina, polecam ich linie.
Sztru - ten z twardszą głową a miększym kaskiem.
:mrgreen: i tyle w temacie. Dziękuję Wszystkim :mrgreen:
P.S. Ktoś tu robi Dychę :-P ;-) :-D
katka napisał(a):P.S. Ktoś tu robi Dychę
Oddam dychę w dobre ręce ;-)

Dziękuję, jutro naskrobię coś więcej ( jedna foteczka na początek :mrgreen: )

[Obrazek: zdjecie,600,583599,20150831,rl-w-hollywood.jpg]
Mariusz, żeby nie wyglądało na chwalenie ale trzeba ; to co zorganizowałeś :-D :-D :-D jesteś wielki. Wszystkim dzięki za wspaniałą atmosferę. :-P :-P :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7