Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rohloff
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej

Skończył mi się Rohloff, więc pilnie zebrałem ekipę i dziś po południu zamówiłem jedną beczkę 1l, ale chętnych jest więcej niż oleju, więc domówiłem drugą, przyjdą pewnie razem w tym tygodniu. Zostało 600ml do rozdysponowania, zbieram minimum po 100ml, więc 5 pierwszych osób, które się wpiszą na listę zostanie szczęśliwymi posiadaczami najlepszego smarowidła do łańcuchów Smile Wychodzi 15zł za małą buteleczkę, czyli 30zł za 100ml płatne przy odbiorze u mnie w domu lub na jakiejś ustawce Smile

Grzesiek
Biorę 100ml !
Biorę. Chociaż to nie jest najlepsze smarowidło ;P
Dorzucisz do tej sety coś na zagrychę? ;-)
Wchodzę w ten biznes :-)
Mariox, Ty już jesteś od dawna na liście, podobnie jak wszyscy, z którymi gadałem zanim założyłem ten wątek Smile

Ponieważ nie wszyscy odpisali mi od razu na fb czy na forum to oleju zostało już tylko dla trzech osób Smile
Biorę 100ml.
Grzesiu, wiem, że jestem na liście. Ale na FB pisałeś o 50 ml, a tu polewasz po setce :-P
mariox napisał(a):Grzesiu, wiem, że jestem na liście. Ale na FB pisałeś o 50 ml, a tu polewasz po setce :-P
Człeniu, sprawdź historię na FB Tongue
Ja wziąłem 100 ale moge się podzielic jak ktos by chcial.
Biorę.
Stron: 1 2