Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Słodka Charytatywna Masa Krytyczna - kwestie organizacyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ja bym chciał także podziękować Pawłowi (pecet86) z Porozumienia Rowerowego. Zobowiązał się on do przyjechania rikszą i puszczanie piosenek i "dżingli" akcji podczas przejazdu (te już Mu dostarczyłem).
tomo napisał(a):Ja bym chciał także podziękować Pawłowi (pecet86) z Porozumienia Rowerowego
Jak najbardziej należą Mu się podziękowania, akurat w sprawie rikszy Porozumienia Rowerowego i muzyki z niej wydobywającej się :-D kontaktowałem się z Michałem W. - dzięki :-)
Rado napisał(a):
tomo napisał(a):Ja bym chciał także podziękować Pawłowi (pecet86) z Porozumienia Rowerowego
Jak najbardziej należą Mu się podziękowania, akurat w sprawie rikszy Porozumienia Rowerowego i muzyki z niej wydobywającej się :-D kontaktowałem się z Michałem W. - dzięki :-)

Ja rozmawiałem z Pawłem i wspominał, że "etatowego rikszrza" nie będzie ale zgodził się powozić ten wehikuł czasu Wink
Tym "etatowym rikszarzem" :-P to akurat jest Krzysiek :-) A Pawłowi należy życzyć duuużo pary w nogach i dobrej koordynacji podczas manewru skrętu tym pojazdem, gdyż nie jest to takie łatwe (wiem z autopsji).
Między innymi dla tego trasa ma tylko jeden krótki 300 metrowy podjazd na Sowińskiego od Głębokiej do Radziszewskiego (11 m w górę). :-)

Myślę, że tak jak jak ostatnio riksza powinna jechać z przodu i dyktować tempo.
Odebrałem podziękowanie:
[Obrazek: podzi%25C4%2599kowanie.jpg]
Dla takich chwil warto pomagać :-D
Stron: 1 2 3