Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sezon Lublin 2016 23.04, godz. 10.30, Most Kultury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Dziękuję za spotkanie. Było bardzo owocne, zatem było warto się spotkać i obgadać szczegóły imprezy. Wracam do fejsa :roll:
Przysiadłem właśnie by zrobić ulotkę, w której znajdą się informacje na temat imprez organizowanych/współorganizowanych przez RL i... kiepsko to wygląda:

07 maja (sobota) - Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie (KermitOz, byłeś na spotkaniu organizacyjnym, znasz już szczegóły imprezy?)

15 maja (niedziela) - VI Rodzinny Rajd Rowerowy „Lublin z Rodziną”, godz. 12.00 Pl. Łokietka (bez współorganizacji ze strony RL, ale warto wspomnieć o tej imprezie)

25 czerwca (sobota) - VIII Nadbużański Rajd Rowerowy w gm. Sławatycze

26 czerwca (niedziela) - Święto Roweru w Lubartowie (bez współorganizacji ze strony RL, ale warto wspomnieć o tej imprezie)

I to w sumie tyle...

Jak macie jakieś info o innych imprezach tego typu, to piszcie tutaj. Dzięki.
Ja tak z innej beczki. Bo pojawił się temat tego pikniku charytatywnego pod Felicity. Czy organizator tego pikniku ma jakieś ulotki, żebyśmy mu wzięli i dorzucili do pakietów startowych?
Artykuł w Kurierze:

http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci ... y,9872329/

oraz w Dzienniku Wschodnim:
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/s ... 79050.html

Dziś sprawdziłem trasę - prima sort ;-)
Wprowadziłem drobne modyfikacje i teraz trasa wygląda tak:

https://ridewithgps.com/routes/13090346

Na trasie polne i leśne drogi, a te asfaltowe w zdecydowanej większości mają minimalny ruch samochodowy. Do tego super widoki, wiosna i dwa niewielkie psy, pozornie zupełnie niezainteresowane rowerzystami, ale tylko pozornie :-P
W dwóch miejscach trzeba będzie zejść z roweru: 9,2km oraz 27,5km - wyjazd i wjazd do lasu - bez problemu da się rowery przeprowadzić te 2-3 metry. Od 9,7 do 10km oraz od 18,6 do 19,2km nieco gorsza nawierzchnia, ciągniki rolnicze zrobiły swoje - niektórzy chyba nigdy nie zrozumieją że jak się zjeżdża z pola, to pług czy brony podnosi się do góry - ale przejechać się da. Zielony szlak od ul. Marzanny do Nowin również przejezdny praktycznie bez kałuż i błota. Tylko wjazd na szlak od ul. Marzanny nieco się zwęził, bo właściciel sąsiedniej działki postawił ogrodzenie, a wygląda na to, że droga biegła chyba częściowo przez jego działkę - ale tu również przejechać się da. W zasadzie jedyne miejsce gdzie można się ewentualnie spodziewać większej ilości kałuż i błota to odcinek od 27,5 do 29km. Dziś przejechać się dało, zobaczymy jaka pogoda będzie w przyszłym tygodniu. W razie potrzeby można wyciąć odcinek od 22,5 do 29km i po problemie.

W kilku miejscach będą musieli stanąć rowerzyści, którzy na chwilę wstrzymają ruch i zabezpieczą przejazd całej kolumny:
- 4,1km - wjazd ze ścieżki rowerowej na ul. Janowską
- 14,3km - zabezpieczenie włączenia się do ruchu z drogi podporządkowanej
- 19,5km - przejazd w poprzek przez ul. Krężnicką
- 21,0km - zabezpieczenie włączenia się do ruchu z drogi podporządkowanej
- 22,4km - zabezpieczenie włączenia się do ruchu z drogi podporządkowanej
- 26,5km - zabezpieczenie przejazdu
- 29,0km - zabezpieczenie wyjazdu z lasu na ścieżkę rowerową.

I to by było na tyle.
Brawo Damianq. Dobra robota :-)
damian s. - pięknie, kawał dobrej roboty!
damian.s napisał(a):Ilość wolnych miejsc na chwilę obecną: 9
Już tylko 5 :-D
no właśnie nie 5, a 4 Tongue
Pomyślałam, że nie zechcecie mnie wziąć z dziką kartą, więc zapisałam się i ja :-P :mrgreen:
renania napisał(a):Pomyślałam, że nie zechcecie mnie wziąć z dziką kartą
Jak mogłaś tak pomyśleć Renatko :roll: wstydź się ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27