Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jeśli jeszcze będę miał siłę to zawitam na Wojciechowską choć na parę minut.
Potargowałam się i będę mogła dołączyć, ale najwcześniej o 16. Nie mam nic pomarańczowego. Czy zdjęcie do identyfikatora jest konieczne? Bo nie mam żadnego "dowodowego" lub podobnego (w ogóle nie lubię zdjęć).
Niestety wypadam z dyżuru w Stokrotce. Praca od 9 do 21.
Odnośnie MK: http://www.pdpz.pl/zbiorki/zbiorka-w-tra...wy-lublin/

Co do naszego "windera", to już zależy od kierownika Stokrotki. Trzeba po prostu dobrze zagadać. @Sobol, coś tam Ci pożyczę pomarańczowego. @Mraugo, tak, zdjęcie jest konieczne, co to za identyfikator bez zdjęcia? Na okaziciela? Wink

Jeśli zaś chodzi o godziny zbiórki, to może podzielmy się na dwie grupy: od 10.00 do 14.00 i od 14.00 do 18.00? Może być?
Ja tak jak już wcześniej wspominałem piszę się na pierwszą grupę, w razie potrzeby mogę zostać nieco dłużej niż do 14.
No ja tak samo jestem jak coś chętny do pierwszej grupy.
(18-11-2016, 08:55)Rado napisał(a): [ -> ]@Mraugo, tak, zdjęcie jest konieczne, co to za identyfikator bez zdjęcia? Na okaziciela? Wink

Trochę lipa, bo nie mam żadnego (poza jednym sprzed 8 lat chyba Cool jak jeszcze byłam młoda Angel  mam nadzieję, że je odnajdę). Nie mam kiedy go wywołać, zmobilizuję jutro Wojtka żeby mi to załatwił. W@ jakich ma być wymiarach?
Druga grupa  17--18 ??  Potem trzeba będzie  fanty spakować i odwieżć .  Tylko gdzie  -do Radia czy na Zemborzycką ?

(18-11-2016, 11:05)mraugorzata napisał(a): [ -> ]
(18-11-2016, 08:55)Rado napisał(a): [ -> ]@Mraugo, tak, zdjęcie jest konieczne, co to za identyfikator bez zdjęcia? Na okaziciela? Wink

Trochę lipa, bo nie mam żadnego (poza jednym sprzed 8 lat chyba Cool jak jeszcze byłam młoda Angel  mam nadzieję, że je odnajdę). Nie mam kiedy go wywołać, zmobilizuję jutro Wojtka żeby mi to załatwił. W@ jakich ma być wymiarach?

Gosia  4x3 cm.
@kubaa982 - do zbiórki darów uprawnione są tylko osoby, które posiadają ważne identyfikatory (lista Wolontariuszy jest już zamknięta), ale dzięki za chęć pomocy Smile Możesz nas wesprzeć przyjeżdżając na Masę Krytyczną w piątek 25 listopada.
@mraugorzta - wystarczy, że mi prześlesz zdjęcie z widoczną twarzą, wykadruje je sobie i wydrukuję, nie musi to być zdjęcie do dowodu. Damian mi wysłał swoje zdjęcie w kasku, a mariobiker zdjęcie ze swojego avatara! Zatem luuuuuz.
@Ex Driver - najlepiej by było jednak dary ze Stokrotki i z Masy zawieźć do Głównego Magazynu Akcji razem i mieć na to jedną przekazówkę, więc prośba do Ciebie, czy miałbyś miejsce na przechowanie tego wszystkiego, tak by w sobotę 26.11 przekazać te dary.

EDIT:
            katka, Jakub P. - nadal czekam na Wasze zdjęcia...
@Rado - dzięki Smile

Tak w ogóle to na którą godzinę podjechać - mam w sumie praktycznie cały dzień wolny także jak coś to decydujcie kiedy mógłbym być bardziej pomocny Big Grin 

I jak coś do zobaczenia w niedzielę
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9