Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.02 godz. 16.00 Gratisowe zajęcia "Spinning" oraz sesja foto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
@Rado - pamiętaj coby lemondkę zabrać Smile - pożyczę na jeden dzień Smile
Niestety rozłożyło mnie na dobre, mnie nie będzie Sad  Bawcie się dobrze!
Bry,
pytanie podstawowe się nasuwa - czy ktoś, coś (np piwko jakieś) planuje po tym całym spiningu,


a druga rzecz - tak tylko przypominam coby pobrać trochę ubranek do pomierzenia - L/XL są most wanted Big Grin
Biorę jak wyżej pisałem: gacie, koszulka, kamizelka - XL.
Po spinningu planowane jest krótkie, otwarte posiedzenie Zarządu. Spotkanie odbędzie się w stałym miejscu.... czyli TU . Forma otwarta dlatego, że czekamy na Wasze pomysły dotyczące podjętych działań. Po posiedzeniu przejdziemy "płynnie" do "kiszenia się" we "wzajemnym kółku adoracji". Zapraszamy.
Noorbi, a nic bliżej by się nie znalazło? Wink
(19-02-2017, 14:29)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Noorbi, a nic bliżej by się nie znalazło? Wink

Gosia - to akurat na ochłonięcie po spiningu Tongue

15-20 min przebieżki dobrze zrobi Big Grin
Raczej 30 minut spaceru Smile. Tak czy siak, dyżur zamieniony więc z radością udam się na uzupełnianie elektrolitów. I z zawodowego punktu widzenia, radzę nie opóźniać rozpoczęcia nawadniania do zakończenia zebrania Smile
Jednak się już dzisiaj nie wyrobię na spinning.
Miłej zabawy!
W darmowym środku komunikacji posiadam 4 wolne miejsca... więc mogę kogoś zabrać na Posiedzenie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11