Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Topienie Marzanny 26.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(24-03-2017, 21:39)Rado napisał(a): [ -> ]Ja Ci dam taśmę i butelki...! Tongue Wink

 Co proponujesz?  W sumie butelki się źle palą.. Trzeba będzie ulepić z liści Big Grin

radzik

ja zrobiłem Marzannę z opon i azbestu Smile
Wnioskuję o dyskwalifikację marzannny Radzika ze względu na użycie nie biodegradowalnych komponentów. Jak to się w ogóle powinno napisać - niebiodegradowalne czy nie biodegradowalne?
(24-03-2017, 21:53)truskafka napisał(a): [ -> ]Jak to się w ogóle powinno napisać - niebiodegradowalne czy nie biodegradowalne?
Truskafka, niezawracaj sobie tym głowy, i tak nikt niezwróci na to uwagi Big Grin

radzik

(24-03-2017, 21:53)truskafka napisał(a): [ -> ]Wnioskuję o dyskwalifikację marzannny Radzika ze względu na użycie nie biodegradowalnych komponentów. Jak to się w ogóle powinno napisać - niebiodegradowalne czy nie biodegradowalne?

hola hola, zrobiłem ją na wzór naszej koleżanki Katarzyny, chyba nie chcesz jej sprawić przykrości?
Moja Marzanna wygląda tak ->[Obrazek: Co_mozna_zrobic_ze_starych_opon_10.jpg]
Radzik mam tylko jedną prośbę:
PIŁEŚ NIE PISZ Big Grin
Ale niebieski to jest Twój kolor Przemku nie mój. I jedynki też do Twoich podobne. Aczkolwiek zachowaj zdjęcie bo to będzie ich wsponmnienie jak Ci zrobię krzywdę   Big Grin
No dobra, jedźmy utopić tą kukłę Big Grin Czy Radzik jest już złapany i związany? Big Grin Tongue
(26-03-2017, 09:43)damian.s napisał(a): [ -> ]No dobra, jedźmy utopić tą kukłę Big Grin Czy Radzik jest już złapany i związany? Big Grin Tongue

Pewnie już odlicza minuty, przykuty do kaloryfera Smile
(26-03-2017, 10:37)truskafka napisał(a): [ -> ]
(26-03-2017, 09:43)damian.s napisał(a): [ -> ]No dobra, jedźmy utopić tą kukłę Big Grin Czy Radzik jest już złapany i związany? Big Grin Tongue

Pewnie już odlicza minuty, przykuty do kaloryfera Smile

Mam tylko nadzieję, że kaloryfer jest zimny i nasz Przemcio przyzwyczaja się do niskiej temperatury Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7