Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowy Rajd Do Marzeń, 22-23 lipca, Roztocze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Super relacja - dzięki i do następnego razu Big Grin
(24-07-2017, 19:04)skored napisał(a): [ -> ]Kilka słów i trochę więcej fotek z rajdu: KLIK
Dzięki za towarzystwo RL jest super... :-)
Fajny ten Twój blog Radku, ciekawie relacjonujesz. Podoba mi się Smile
A tutaj moje fotki (podpisy do zdjęć tradycyjnie otworzą się po kliknięciu w prawym górnym rogu ikonki litery "i")
https://photos.app.goo.gl/OEffeoDIFD7pnIUU2
(24-07-2017, 10:50)BettyBoom napisał(a): [ -> ]Sprawdzaliście czy nie macie żadnych śladów po ukąszeniach owadów? Ja właśnie dostałam antybiotyk i zwolnienie na 3 dni. Na nodze wielka czerwona plama i cała noga boli jak chodzę Sad

Ja mam, meszki kąsały niemiłosiernie :f
(24-07-2017, 21:57)szymek_sq napisał(a): [ -> ]
(24-07-2017, 10:50)BettyBoom napisał(a): [ -> ]Sprawdzaliście czy nie macie żadnych śladów po ukąszeniach owadów? Ja właśnie dostałam antybiotyk i zwolnienie na 3 dni. Na nodze wielka czerwona plama i cała noga boli jak chodzę  Sad

Ja mam, meszki kąsały niemiłosiernie :f
jak masz gdzieś czerwoną plamę o średnicy powyżej 5cm to idź do lekarza
e tam - mam ich kilka - to nie zabija - ale rzeczywiście jest trochę wkurzające
(24-07-2017, 22:52)sobol napisał(a): [ -> ]e tam - mam ich kilka - to nie zabija - ale rzeczywiście jest trochę wkurzające

A myślałem, że tylko mnie chce zawsze pożreć wszelkie robactwo Wink
widzisz Mariuszu - mnie jak się nie czepiały to teraz mam za kilka ostatnich miesięcy Big Grin
Wątek dotyczy Rajdu, a nie meszek i innego robactwa...
(25-07-2017, 07:46)Rado napisał(a): [ -> ]Wątek dotyczy Rajdu, a nie meszek i innego robactwa...

Oj prezes czepiasz się, przecież te dwa tematy są bardzo powiązane że sobą. Był rajd i są poszkodowani po rajdzie Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5