Forum Rowerowy Lublin
Film z masy krytycznej - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Po mieście (https://forum.rowerowylublin.org/forum-11.html)
+---- Dział: Masa krytyczna (https://forum.rowerowylublin.org/forum-12.html)
+---- Wątek: Film z masy krytycznej (/thread-1436.html)



Film z masy krytycznej - qavtan - 04-04-2010

Witam,
osoby, które są w posiadaniu filmów z Masy Krytycznej (najchętniej tej rekordowej, wrześniowej) proszę o kontakt.

Chciałbym wykorzystać filmiki z Masy na wykładzie prezentującym rowerowy ruch w Lublinie.


Na Wydziale Humanistycznym będę zachęcał studentów do włączenia się w tę inicjatywę.

www.Humanik.UMCS.Lublin.pl