|
Film z masy krytycznej - Wersja do druku +- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org) +-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html) +--- Dział: Po mieście (https://forum.rowerowylublin.org/forum-11.html) +---- Dział: Masa krytyczna (https://forum.rowerowylublin.org/forum-12.html) +---- Wątek: Film z masy krytycznej (/thread-1436.html) |
Film z masy krytycznej - qavtan - 04-04-2010 Witam, osoby, które są w posiadaniu filmów z Masy Krytycznej (najchętniej tej rekordowej, wrześniowej) proszę o kontakt. Chciałbym wykorzystać filmiki z Masy na wykładzie prezentującym rowerowy ruch w Lublinie. Na Wydziale Humanistycznym będę zachęcał studentów do włączenia się w tę inicjatywę. www.Humanik.UMCS.Lublin.pl |