Forum Rowerowy Lublin
9 października - niedziela godz. 11:00 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Po mieście (https://forum.rowerowylublin.org/forum-11.html)
+---- Dział: Bike Polo (https://forum.rowerowylublin.org/forum-60.html)
+---- Wątek: 9 października - niedziela godz. 11:00 (/thread-3988.html)



9 października - niedziela godz. 11:00 - Ifson - 05-10-2011

Wbijać.


Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - Maxi - 09-10-2011

Dzięki za zabawę... postaram się wpadać co tydzień Big Grin Mam pytanie, mam zamiar zrobić sobie ten kijek, tylko podajcie mi średnice tej rurki pcv jeśli możecie Big Grin


Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - Peke - 09-10-2011

http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=4048


Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - maYkel - 10-10-2011

Nie rób z PCV bo jest kruchy i pójdzie w drzazgi po pierwszym kontakcie z asfaltem. Główkę kijka robimy z HDPE albo ABS'a o średnicy ~63mm (przynajmniej mój tyle ma). Proponuję rury do wody (niebieskie) albo żółte do gazu.


Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - bartek - 10-10-2011

Jeśli ktoś potrzebuje samej główki młotka (czyli właśnie tej rurki) - to zapraszam do mnie :-)

Dociętą na odpowiedni wymiar oddam za 2 zł 8-)
Mam tego większa ilość (niebieska rurka od wody, średnica ~63 mm).

Można sobie wybrać rozmiar. My gramy teraz najczęściej młotkami o szerokości 9,5 cm, ale niektórzy wolą szersze.


Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - qavtan - 10-10-2011

Czarne też są spoko (cieńsza ścianka, lżejsze, łatwiej zrobić ball-joint) tylko się ściera szybciej :]

[Wypowiedzi o kijach można wydzielić w osobny temat]