|
9 października - niedziela godz. 11:00 - Wersja do druku +- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org) +-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html) +--- Dział: Po mieście (https://forum.rowerowylublin.org/forum-11.html) +---- Dział: Bike Polo (https://forum.rowerowylublin.org/forum-60.html) +---- Wątek: 9 października - niedziela godz. 11:00 (/thread-3988.html) |
9 października - niedziela godz. 11:00 - Ifson - 05-10-2011 Wbijać. Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - Maxi - 09-10-2011 Dzięki za zabawę... postaram się wpadać co tydzień Mam pytanie, mam zamiar zrobić sobie ten kijek, tylko podajcie mi średnice tej rurki pcv jeśli możecie
Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - Peke - 09-10-2011 http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=4048 Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - maYkel - 10-10-2011 Nie rób z PCV bo jest kruchy i pójdzie w drzazgi po pierwszym kontakcie z asfaltem. Główkę kijka robimy z HDPE albo ABS'a o średnicy ~63mm (przynajmniej mój tyle ma). Proponuję rury do wody (niebieskie) albo żółte do gazu. Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - bartek - 10-10-2011 Jeśli ktoś potrzebuje samej główki młotka (czyli właśnie tej rurki) - to zapraszam do mnie :-) Dociętą na odpowiedni wymiar oddam za 2 zł 8-) Mam tego większa ilość (niebieska rurka od wody, średnica ~63 mm). Można sobie wybrać rozmiar. My gramy teraz najczęściej młotkami o szerokości 9,5 cm, ale niektórzy wolą szersze. Re: 9 października - niedziela godz. 11:00 - qavtan - 10-10-2011 Czarne też są spoko (cieńsza ścianka, lżejsze, łatwiej zrobić ball-joint) tylko się ściera szybciej :] [Wypowiedzi o kijach można wydzielić w osobny temat] |