Forum Rowerowy Lublin
Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Trasy i szlaki rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-70.html)
+--- Dział: Ciekawe trasy i szlaki rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-31.html)
+---- Dział: Świat (https://forum.rowerowylublin.org/forum-34.html)
+---- Wątek: Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' (/thread-455.html)Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - Crossway - 25-07-2009

zapraszam do jeszcze świeżej relacji z tej wyprawy:

http://www.odyssei.com/pl/travel-article/17708.html


Re: Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - Karcer - 27-07-2009

Bardzo fajna wyprawa, a przede wszystkim rewelacyjnie opowiedziana.


Re: Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - Wieśko - 27-07-2009

Jedna rzecz przyciąga uwagę i dodaje smaczku tej wyprawie. Nie forsowaliście się na wyjeździe robiąc nie wiadomo ile kilometrów, a przez to mieliście czas na nieprzewidziane sytuacje i dobrą zabawę. Fajnie, że zostawiliście sobie furtkę na zmiany na bieżąco tras w zależności od okoliczności, że nie mieliście spiętego planu do tego stopnia, w którym nie moglibyście już pozwolić sobie na "płynięcie z prądem" - korzystanie z miłych zdarzeń.
Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie, że przyjemność była ponad planem.
Bardzo ciekawie opowiedziany wyjazd, ale jak dla mnie trochę mało przyłożyliście się do dokumentacji fotograficznej, bo zdjęć mogło być trochę więcej. Po takim czytaniu czuję niedosyt oglądania :mrgreen:
Gratuluję wycieczki :-)


Re: Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - Crossway - 27-07-2009

Dziękuję za miłe słowa Smile Ku mojemu zaskoczeniu mam szanse na 1 miejsce za relacje w tym miesiącu :mrgreen: jak na razie zajmuję drugą lokatę ;-)
Co do powyższego komentarza - tak, właśnie takie było założenie tej wyprawy - pozwiedzać, poznać nowych ludzi, wypić piwo do kolacji, porobić zdjęcia, a nie bezsensownie nabijać kilometry. Inna sprawa, że nawet było by trudno, bo jechaliśmy bez przygotowania kondycyjnego ;-) zdjęć mam dużo, jednak w tej fotorelacji mieści się jedynie 20 (oto link: http://www.odyssei.com/pl/travel-article/17709.html ).
Co do ustalania trasy na bieżąco to jakoś już się to u nas przyjęło od pierwszej wyprawy, ale wydaje mi się, że dzięki temu tyle przygód - nie ma to jak spontan Smile
pozdrawiam!


Re: Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - KermitOZ - 29-07-2009

Właśnie przeczytałem relację z wyprawy. Super Smile Aż chce się samemu na coś takiego pojechać. Najlepsze jest to, że spotkaliście wielu świetnych ludzi na trasie, bo to jest właśnie prawdziwy urok jakichkolwiek niezorganizowanych (autostopowych czy sakwiarskich) wypraw. Naprawdę szacunek, świetna przygoda Smile Do tego, jak już podkreślali przedmówcy, świetnie i lekko opisana. Że zacytuję tylko ten fragment:
Cytat:cenę wynagradzała wyglądem bardzo urodziwa blondynka podająca kurczęta, które jeszcze kilka dni wcześniej beztrosko bawiły się na wiejskich podwórkach Smile
Big Grin


Re: Wiedeń-Bratysława-Balaton-Budapeszt 09' - dRo - 13-10-2009

Świetna wyprawa i fajny opis.
Robiliśmy podobną trasę wraz z mą Lubą rok temu, z tym że zabawę zaczęliśmy już w Pradze, z Pragi GreenWay'em do Wiednia (http://www.greenways.by/index.php?content&id=83&lang=pl) a stamtąd EuroVelo 6 (http://www.eurovelo6.org/the-stages/vie ... er_listing) do Gyor a dalej przez Zirc i Veszprem nad Balaton (w Gyor można dostać schemat ścieżki prowadzącej nad to jezioro).
Idąc w ślad za Crosswayem gorąco plecam!
W razie gdyby ktoś potrzebował to dysponuję wszystkimi mapami (schemat i opis ciekawych miejsc) szlaku GreenWay Praha-Vien oraz dalszej części szlaku wraz z fajnymi i niedrogimi miejscami campingowymi.
Kilka fotosów z naszej pod adresem http://2be1.c0.pl/galeria-greenway08.html ....ale niestety tylko kilka już nie mówiąc o relacji tak fajnej jak Crosswaya(strona wciąż w budowie...z braku czasu:/ )

aktywnie.y0.pl