|
Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Wersja do druku +- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org) +-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html) +--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html) +---- Dział: Kobiety na rowery! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-48.html) +---- Wątek: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie (/thread-5109.html) |
Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Wanda - 30-07-2012 Zapraszam na lajtową ustawkę terenową, w bardzo rekreacyjnym tempie - z tradycyjnym już słodkim akcentem ;-) GPS-em będzie Jurek S., ale prędkości będę pilnować ja :mrgreen: Na wszelki wypadek wziąć lampki. Szczególne zaproszenie kieruję do dziewczyn - coś mało nas jeździ w tym sezonie, zatem czas wyjść z rowerowego podziemia :mrgreen: Do zobaczenia! Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - radzik - 30-07-2012 podwijam kiecę i lecę :!: Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Jurek S - 30-07-2012 Planowany dystans (pętelka) do Jana Pawła II (Lukoil) to zaledwie 32 km. Mam tylko nadzieję, że radzik wytrzyma ;-) to tempo. Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - radzik - 30-07-2012 Jurek S napisał(a):Mam tylko nadzieję, że radzik wytrzyma ;-) to tempo. Jak się zatrę to się w połowie dystansu odłączę, mam nadzieję, że to żaden wstyd :oops: Byłem już w aptece po Sudokrem, sprawdzę czy chłopaki nie oszukiwali o jego magicznych właściwościach :roll: mam nadzieję, że Wanda będzie przyszykowana, bo zamierzam przyjechać na głodniaka :roll: :mrgreen: Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - mblbn - 31-07-2012 miejsce mi bardzo odpowiada, więc raczej się pojawię
Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - mariox - 31-07-2012 mblbn napisał(a):miejsce mi bardzo odpowiada, więc raczej się pojawięMnie to miejsce wybitnie nie odpowiada, lecz mimo to chyba też się pojawię .
Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Jurek S - 31-07-2012 Ja to raczej nie mam wyjścia ;-) . Zachęcam Panie, które się wybierają, aby się ujawniły. Dodadzą tym samym odwagi innym Paniom, które się wahają. :-D Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - KASIA - 31-07-2012 Myślę, że to coś dla mnie ujawniam, że wybieram się na 2 w życiu ustawkę RL
Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - renania - 31-07-2012 Jeśli w pracy mnie nie przytrzymają to zjawię się z ogromną przyjemnością... pod warunkiem, że znajdę ten parking ;-) :-P Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Jurek S - 31-07-2012 Widzę, że to działa :mrgreen: |