Forum Rowerowy Lublin
Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Kobiety na rowery! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-48.html)
+---- Wątek: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie (/thread-5109.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Wanda - 30-07-2012

Zapraszam na lajtową ustawkę terenową, w bardzo rekreacyjnym tempie - z tradycyjnym już słodkim akcentem ;-)

GPS-em będzie Jurek S., ale prędkości będę pilnować ja :mrgreen:
Na wszelki wypadek wziąć lampki.


Szczególne zaproszenie kieruję do dziewczyn - coś mało nas jeździ w tym sezonie, zatem czas wyjść z rowerowego podziemia :mrgreen:

Do zobaczenia!


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - radzik - 30-07-2012

podwijam kiecę i lecę :!:


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Jurek S - 30-07-2012

Planowany dystans (pętelka) do Jana Pawła II (Lukoil) to zaledwie 32 km. Mam tylko nadzieję, że radzik wytrzyma ;-) to tempo.


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - radzik - 30-07-2012

Jurek S napisał(a):Mam tylko nadzieję, że radzik wytrzyma ;-) to tempo.

Jak się zatrę to się w połowie dystansu odłączę, mam nadzieję, że to żaden wstyd :oops: Byłem już w aptece po Sudokrem, sprawdzę czy chłopaki nie oszukiwali o jego magicznych właściwościach :roll:

mam nadzieję, że Wanda będzie przyszykowana, bo zamierzam przyjechać na głodniaka :roll: :mrgreen:


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - mblbn - 31-07-2012

miejsce mi bardzo odpowiada, więc raczej się pojawię Wink


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - mariox - 31-07-2012

mblbn napisał(a):miejsce mi bardzo odpowiada, więc raczej się pojawię Wink
Mnie to miejsce wybitnie nie odpowiada, lecz mimo to chyba też się pojawię Wink.


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Jurek S - 31-07-2012

Ja to raczej nie mam wyjścia ;-) . Zachęcam Panie, które się wybierają, aby się ujawniły. Dodadzą tym samym odwagi innym Paniom, które się wahają. :-D


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - KASIA - 31-07-2012

Myślę, że to coś dla mnie Smile ujawniam, że wybieram się na 2 w życiu ustawkę RL Smile


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - renania - 31-07-2012

Jeśli w pracy mnie nie przytrzymają to zjawię się z ogromną przyjemnością... pod warunkiem, że znajdę ten parking ;-) :-P


Re: Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie - Jurek S - 31-07-2012

Widzę, że to działa :mrgreen: