Forum Rowerowy Lublin
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września (/thread-6559.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Ex Driver - 21-09-2013

Wczoraj był czynny do 20.00


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 21-09-2013

Takie napiecie, że strach się od kompa ruszać :lol:

Właśnie zadzwonił mani, że mocno ich zmoczyło, jazda się trochę wydłużyła i dzisiaj nie zasiądą na ławeczce, Undecided
Nocują w Stoczku, a jutro z rana ruszają. Jak rzekł mani Gosia penie nie zobaczy bo będzie jeszcze spala :-P . Dadzą znać jak juz będą
Wszyscy cali i zdrowi pozdrawiają wypatrujących i kibicujących :mrgreen:
Zapomniałem dodać: Jak żyć...? :-|


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - mraugorzata - 21-09-2013

Jurek S napisał(a):Gosia penie nie zobaczy bo będzie jeszcze spala

Undecided
Coś czuję, że trzeba tu popracować nad swoją reputacją :-P Ale dopiero od października :-P


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Ex Driver - 21-09-2013

Niekoniecznie--- sen jest dobrym wynalazkiem, człowiek oszczędza na jedzeniu, butach, ubraniu, pieniądzach na różnego rodzaju przyjemności, no bo jak śpi to mu nic do szczęścia nie potrzeba. :-)


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Rado - 21-09-2013

Sklep nam nie potrzebny , w barze są ceny sklepowe :-) dojechaliśmy cali i zdrowi i mokrzy ...


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - paul67 - 21-09-2013

Niby w kalendarzu jeszcze lato, a tu wmordewind, zimno i deszcz (od Michowa przez kilkanaście minut konkretnie lało). Już w Przytocznie kierownictwo wycieczki ogłosiło zmianę planów. Ławeczka będzie jutro rano, powrót w zależności od pogody, może być częściowo innym środkiem komunikacji.
Szacun dla tych hardkorów, lekko dziś nie mieli. Ja nie dałem rady, w Przytocznie odbiłem na Kock i już z wiatrem wróciłem do domu.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Ex Driver - 21-09-2013

Rado napisał(a):Sklep nam nie potrzebny , w barze są ceny sklepowe :-) dojechaliśmy cali i zdrowi i mokrzy ...

Czyli plan nie wykonany........ Undecided


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Zdzisław - 21-09-2013

Współczuję im tego wyjazdu w deszczu i pod wiatr,ja dziś wracałem z Zamościa, też pod wiatr i w deszczu,ale za to szczęśliwy,że w domu cały i zdrowy.
Pozdrawiam i życzę im optymistycznej pogody na powrót.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 21-09-2013

Ex Driver napisał(a):
Rado napisał(a):Sklep nam nie potrzebny , w barze są ceny sklepowe :-) dojechaliśmy cali i zdrowi i mokrzy ...

Czyli plan nie wykonany........ Undecided

Spokojnie, jutro też jest dzień :-D . Powinni dać radę. Pogoda ma być słoneczna no i wiatr raczej wspomagający. Ale być może skorygują drogę powrotną.


Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - darist - 21-09-2013

Zdzisław napisał(a):Współczuję im tego wyjazdu w deszczu i pod wiatr

A ja im wcale nie współczuję tylko... zazdroszczę.
W takim towarzystwie to nawet i śnieżyca by mi nie przeszkadzała :-D
Podejrzewam, że atmosfera tam w tej chwili jest tak gorąca, że roztopiłaby arktyczne lody :mrgreen: