|
Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Wersja do druku +- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org) +-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html) +--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html) +---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html) +---- Wątek: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września (/thread-6559.html) |
Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Ex Driver - 21-09-2013 Wczoraj był czynny do 20.00 Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 21-09-2013 Takie napiecie, że strach się od kompa ruszać :lol: Właśnie zadzwonił mani, że mocno ich zmoczyło, jazda się trochę wydłużyła i dzisiaj nie zasiądą na ławeczce, Nocują w Stoczku, a jutro z rana ruszają. Jak rzekł mani Gosia penie nie zobaczy bo będzie jeszcze spala :-P . Dadzą znać jak juz będą Wszyscy cali i zdrowi pozdrawiają wypatrujących i kibicujących :mrgreen: Zapomniałem dodać: Jak żyć...? :-| Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - mraugorzata - 21-09-2013 Jurek S napisał(a):Gosia penie nie zobaczy bo będzie jeszcze spala ![]() Coś czuję, że trzeba tu popracować nad swoją reputacją :-P Ale dopiero od października :-P Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Ex Driver - 21-09-2013 Niekoniecznie--- sen jest dobrym wynalazkiem, człowiek oszczędza na jedzeniu, butach, ubraniu, pieniądzach na różnego rodzaju przyjemności, no bo jak śpi to mu nic do szczęścia nie potrzeba. :-) Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Rado - 21-09-2013 Sklep nam nie potrzebny , w barze są ceny sklepowe :-) dojechaliśmy cali i zdrowi i mokrzy ... Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - paul67 - 21-09-2013 Niby w kalendarzu jeszcze lato, a tu wmordewind, zimno i deszcz (od Michowa przez kilkanaście minut konkretnie lało). Już w Przytocznie kierownictwo wycieczki ogłosiło zmianę planów. Ławeczka będzie jutro rano, powrót w zależności od pogody, może być częściowo innym środkiem komunikacji. Szacun dla tych hardkorów, lekko dziś nie mieli. Ja nie dałem rady, w Przytocznie odbiłem na Kock i już z wiatrem wróciłem do domu. Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Ex Driver - 21-09-2013 Rado napisał(a):Sklep nam nie potrzebny , w barze są ceny sklepowe :-) dojechaliśmy cali i zdrowi i mokrzy ... Czyli plan nie wykonany........
Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Zdzisław - 21-09-2013 Współczuję im tego wyjazdu w deszczu i pod wiatr,ja dziś wracałem z Zamościa, też pod wiatr i w deszczu,ale za to szczęśliwy,że w domu cały i zdrowy. Pozdrawiam i życzę im optymistycznej pogody na powrót. Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - Jurek S - 21-09-2013 Ex Driver napisał(a):Rado napisał(a):Sklep nam nie potrzebny , w barze są ceny sklepowe :-) dojechaliśmy cali i zdrowi i mokrzy ... Spokojnie, jutro też jest dzień :-D . Powinni dać radę. Pogoda ma być słoneczna no i wiatr raczej wspomagający. Ale być może skorygują drogę powrotną. Re: Wyjazd na ławeczkę z RANCZA.Termin dwa dni 21/22 września - darist - 21-09-2013 Zdzisław napisał(a):Współczuję im tego wyjazdu w deszczu i pod wiatr A ja im wcale nie współczuję tylko... zazdroszczę. W takim towarzystwie to nawet i śnieżyca by mi nie przeszkadzała :-D Podejrzewam, że atmosfera tam w tej chwili jest tak gorąca, że roztopiłaby arktyczne lody :mrgreen: |