|
Cześć Wszystkim! - Wersja do druku +- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org) +-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html) +--- Dział: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-36.html) +--- Wątek: Cześć Wszystkim! (/thread-7193.html) Strony:
1
2
|
Re: Cześć Wszystkim! - Jurek S - 20-03-2014 Iron79 napisał(a):A pogadajcie sobie. Niech życie towarzyskie kwitnie :-D . Już coś więcej dowiedzieliśmy się o naszej, nowej koleżance.katka napisał(a):Najbardziej z tego wszystkiego lubię tę chwilę zaraz po wyścigu.Nooo, jest co opowiadać , prawda :-P ..ok już nie zaśmiecam tematu . Może przełamie stereotypy :-P Re: Cześć Wszystkim! - Jakub.P - 20-03-2014 Jurek S napisał(a):Może przełamie stereotypy :-PI nie będzie opóźniać "rekreacyjnych" ustawek :mrgreen: Re: Cześć Wszystkim! - katka - 20-03-2014 I nie będzie opóźniać "rekreacyjnych" ustawek :mrgreen:[/quote] Uwaga, uwaga! W niektórych kwestiach bardzo łatwo można wejść mi na ambicję ;-) Re: Cześć Wszystkim! - KermitOZ - 20-03-2014 katka napisał(a):A tak na poważnie to liderem nie jestem, ale i nie zamykam zawodów. Najbardziej z tego wszystkiego lubię tę chwilę zaraz po wyścigu. Zmachana, złachana i zadowolona z ukończenia. Podoba mi się klimat takich imprez no i późniejsze zasłużone piwko lepiej smakuje :-)Koleżanko, witaj, pochwal się gdzie się ścigałaś i gdzie zamierzasz startować w tym roku
Re: Cześć Wszystkim! - katka - 20-03-2014 Zaczęłam od Skandii, ale coraz bardziej komercją pachnie, Mazovia to też porażka. Kresowe są fajne a w tym roku chcemy spróbować jeszcze na Poland Bike. Ale tak jak mówiłam, jeżdżę bo lubię jeździć, dla klimatu, dobrego towarzystwa, malowniczych terenów. Bardzo podobał mi się np. maraton Skandii w Gdańsku. Okrutnie wymagający ale przepiękna trasa. Re: Cześć Wszystkim! - KermitOZ - 20-03-2014 Poland Bike raczej się nie spodoba, płasko i nudno, no ale próbuj W miarę blisko Lublina to najfajniejsze trasy i widoki są na Lidze Świętokrzyskiej, piwo na mecie na pewno będzie smakować wyjątkowo
Re: Cześć Wszystkim! - Yanq - 20-03-2014 Witaj katka, do zobaczenia wkrótce ;-) Re: Cześć Wszystkim! - katka - 21-03-2014 Wielkie dzięki za powitanie i do zobaczenia w niedziele i mam nadzieję na późniejszych ustawkach. Re: Cześć Wszystkim! - Judaas - 21-03-2014 Witaj i do zobaczenia na ustawkach. BTW zapraszam na wypad na Rychlebskie Ścieżki w czerwcu.
Re: Cześć Wszystkim! - Picia78 - 21-03-2014 Powitać katka w zakręconym gronie
|