Forum Rowerowy Lublin
Cześć Wszystkim! - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Jesteś nowy na forum? - Przywitaj się :) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-36.html)
+--- Wątek: Cześć Wszystkim! (/thread-7193.html)

Strony: 1 2


Re: Cześć Wszystkim! - Jurek S - 20-03-2014

Iron79 napisał(a):
katka napisał(a):Najbardziej z tego wszystkiego lubię tę chwilę zaraz po wyścigu.
Nooo, jest co opowiadać , prawda :-P ..ok już nie zaśmiecam tematu .
A pogadajcie sobie. Niech życie towarzyskie kwitnie :-D . Już coś więcej dowiedzieliśmy się o naszej, nowej koleżance.
Może przełamie stereotypy :-P


Re: Cześć Wszystkim! - Jakub.P - 20-03-2014

Jurek S napisał(a):Może przełamie stereotypy :-P
I nie będzie opóźniać "rekreacyjnych" ustawek :mrgreen:


Re: Cześć Wszystkim! - katka - 20-03-2014

I nie będzie opóźniać "rekreacyjnych" ustawek :mrgreen:[/quote]

Uwaga, uwaga! W niektórych kwestiach bardzo łatwo można wejść mi na ambicję ;-)


Re: Cześć Wszystkim! - KermitOZ - 20-03-2014

katka napisał(a):A tak na poważnie to liderem nie jestem, ale i nie zamykam zawodów. Najbardziej z tego wszystkiego lubię tę chwilę zaraz po wyścigu. Zmachana, złachana i zadowolona z ukończenia. Podoba mi się klimat takich imprez no i późniejsze zasłużone piwko lepiej smakuje :-)
Koleżanko, witaj, pochwal się gdzie się ścigałaś i gdzie zamierzasz startować w tym roku Smile


Re: Cześć Wszystkim! - katka - 20-03-2014

Zaczęłam od Skandii, ale coraz bardziej komercją pachnie, Mazovia to też porażka. Kresowe są fajne a w tym roku chcemy spróbować jeszcze na Poland Bike.
Ale tak jak mówiłam, jeżdżę bo lubię jeździć, dla klimatu, dobrego towarzystwa, malowniczych terenów.
Bardzo podobał mi się np. maraton Skandii w Gdańsku.
Okrutnie wymagający ale przepiękna trasa.


Re: Cześć Wszystkim! - KermitOZ - 20-03-2014

Poland Bike raczej się nie spodoba, płasko i nudno, no ale próbuj Smile W miarę blisko Lublina to najfajniejsze trasy i widoki są na Lidze Świętokrzyskiej, piwo na mecie na pewno będzie smakować wyjątkowo Smile


Re: Cześć Wszystkim! - Yanq - 20-03-2014

Witaj katka, do zobaczenia wkrótce ;-)


Re: Cześć Wszystkim! - katka - 21-03-2014

Wielkie dzięki za powitanie i do zobaczenia w niedziele i mam nadzieję na późniejszych ustawkach.


Re: Cześć Wszystkim! - Judaas - 21-03-2014

Witaj i do zobaczenia na ustawkach. BTW zapraszam na wypad na Rychlebskie Ścieżki Smile w czerwcu.


Re: Cześć Wszystkim! - Picia78 - 21-03-2014

Powitać katka w zakręconym gronie Smile