Forum Rowerowy Lublin
Do Kluczkowic - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Trasy i szlaki rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-70.html)
+--- Dział: Ciekawe trasy i szlaki rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-31.html)
+---- Dział: Lubelszczyzna (https://forum.rowerowylublin.org/forum-32.html)
+---- Wątek: Do Kluczkowic (/thread-8341.html)Do Kluczkowic - mraugorzata - 16-06-2015

Tak sobie siedzę w pracy i przeglądam internety i znalazłam, że w Kluczkowicach jest całkiem ładny pałacyk położony w podobno całkiem ładnym parku. Ponieważ lubię takie klimaty, to pomyślałam, że można kiedyś tę miejscowość odwiedzić (nie wiem czy RL kiedyś tam był, pewnie tak, tylko ze mnie taka nieogarnięta osoba :-P ).

Nie wiem, czy byliby chętni ;-)
Można dojechać po prostu do Kluczkowic przez Niedrzwicę, Ratoszyn i wracać przez Elżbietę :-D Poniatową, Bełżyce, albo dłuższy wariant- spróbować dojechać do Kazimierza i albo wrócić z Kazika na kołach, albo może jeszcze do Puław i ciapciągiem (wersja z Kazimierzem na kołach to ok. 140-150 km).

To taka luźna propozycja :-P I jakby się jacyś chętni znaleźli do wspólnego nawigowania i wyszukiwania tras o mniejszym natężeniu ruchu to może by w lipcu wyskoczyć i zobaczyc ten pałacyk? ;-)


Re: Do Kluczkowic - radzik - 16-06-2015

RL był rok temu odprowadzając Pielgrzymkę.
minus Małgosiu.


Re: Do Kluczkowic - mraugorzata - 16-06-2015

Tak się spodziewałam, że nie będzie oryginalnie. A jakiś szlaczek można? I nic nie stoi na przeszkodzie, żeby powtórzyć i o coś jeszcze zahaczyć ;-)


Re: Do Kluczkowic - Mariobiker - 16-06-2015

mraugorzata napisał(a):I jakby się jacyś chętni znaleźli do wspólnego nawigowania i wyszukiwania tras o mniejszym natężeniu ruchu to może by w lipcu wyskoczyć i zobaczyc ten pałacyk?
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=gbsstavfynstjjur


Re: Do Kluczkowic - zabs82 - 17-06-2015

Wybieram się na weekendzie czerwonym szlakiem rowerowym z Kazimierza do Kraśnika. Dojazd EN-57 do stacji Puławy Miasto, potem wio na PKP Kraśnik skąd o 20:21 mamy wygodny szynobus prosto do serca Lubelszczyzny. Po drodze mamy przedmiotową miejscowość, stąd mój post. Kilometraż - circa 120 km bo terenie mi niewiadomym. Chętnych zapraszam, w razie ich braku zdam relację z Tour de powiat opolski/kraśnicki.

PS. Pogodę zapowiadają pościelową a i mój pracodawca jest kreatywny w utrudnianiu mi życia, dlatego nie jestem w stanie sprecyzować dnia wyjazdu.

Paweł.


Re: Do Kluczkowic - Mariobiker - 17-06-2015

zabs82 napisał(a):potem wio na PKP Kraśnik skąd o 20:21 mamy wygodny szynobus prosto do serca Lubelszczyzny.
Jeśli Twoja wycieczka będzie miała miejsce w niedzielę to możesz mieć wielki problem z przewiezieniem roweru w szynobusie. Ten szynobus jedzie z Rzeszowa i w Kraśniku potrafi być już bardzo nieciekawie.


Re: Do Kluczkowic - zabs82 - 17-06-2015

Bede atakowac tyraliera a jak to nie przyniesie rezultatu zaczne sie awanturowac, rozpychac i pluc dookola. A tak na powaznie - Nie jest tak, ze gros podroznych to studenty? Z moich obsrwacji wynika, ze tak. Jako, ze juz koncowka czerwca i poczatek sezonu ogorkowego, sklad bedzie luzniejszy.