Forum Rowerowy Lublin
"Drzewko za makulaturę" - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html)
+--- Wątek: "Drzewko za makulaturę" (/thread-9750.html)

Strony: 1 2 3


RE: "Drzewko za makulaturę" - mraugorzata - 06-04-2017

Rado- ale ja będę w okolicach ok. 11, ewentualnie dopiero w sobotę Sad


RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 06-04-2017

(06-04-2017, 21:20)mraugorzata napisał(a): Rado- ale ja będę w okolicach ok. 11, ewentualnie dopiero w sobotę Sad
Aha, ja niestety mogę dopiero po pracy. Wobec tego się nie spotkamy. W sobotę to mamy ustawkę, więc sobota odpada.


RE: "Drzewko za makulaturę" - damian.s - 06-04-2017

(06-04-2017, 21:16)Rado napisał(a): jeśli jeszcze będzie wybór, to jakie najlepiej gatunki sadzonek brać?
Kilka postów wyżej Lech doradzał jodłę. Ewentualnie głóg, bo podobno liściaste drzewa lepiej znoszą przesadzanie.


RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 07-04-2017

Byłem, makulaturę zdałem. Do dyspozycji mamy 4 sadzonki Abies alba Big Grin
Jest jedno ale - mają one max. 20 cm wysokości! Sad :/ Czekam na instrukcję co z nimi teraz zrobić, póki nie mamy pozwolenia na ich posadzenie...


RE: "Drzewko za makulaturę" - Mariobiker - 07-04-2017

(07-04-2017, 18:02)Rado napisał(a): Jest jedno ale - mają one max. 20 cm wysokości! Sad :/ Czekam na instrukcję co z nimi teraz zrobić, póki nie mamy pozwolenia na ich posadzenie...
Jodełki Big Grin
Sadzonki są w doniczkach ?


RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 07-04-2017

(07-04-2017, 18:08)Mariobiker napisał(a): Sadzonki są w doniczkach ?
Niestety nie. Chyba skocze do piwnicy i poszukam jakiś doniczek - tak na przetrzymanie.


RE: "Drzewko za makulaturę" - damian.s - 08-04-2017

Dzięki Radku za zaangażowanie Smile

(07-04-2017, 18:14)Rado napisał(a): Czekam na instrukcję co z nimi teraz zrobić, póki nie mamy pozwolenia na ich posadzenie...
Lechu - podpowiesz coś?


RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 08-04-2017

Lech mi podpowiedział na PW co i jak Smile Dzięki!
Jodełki posadzone. Te mega wielkie sadzonki RL-owe wyglądają teraz tak:
[Obrazek: ec89048694c604c2med.jpg]


RE: "Drzewko za makulaturę" - damian.s - 08-04-2017

Jedną jodełkę zamawiam sobie na Boże Narodzenie Big Grin Tak za jakieś 20 lat Big Grin