|
"Drzewko za makulaturę" - Wersja do druku +- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org) +-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html) +--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html) +--- Wątek: "Drzewko za makulaturę" (/thread-9750.html) |
RE: "Drzewko za makulaturę" - mraugorzata - 06-04-2017 Rado- ale ja będę w okolicach ok. 11, ewentualnie dopiero w sobotę
RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 06-04-2017 (06-04-2017, 21:20)mraugorzata napisał(a): Rado- ale ja będę w okolicach ok. 11, ewentualnie dopiero w sobotęAha, ja niestety mogę dopiero po pracy. Wobec tego się nie spotkamy. W sobotę to mamy ustawkę, więc sobota odpada. RE: "Drzewko za makulaturę" - damian.s - 06-04-2017 (06-04-2017, 21:16)Rado napisał(a): jeśli jeszcze będzie wybór, to jakie najlepiej gatunki sadzonek brać?Kilka postów wyżej Lech doradzał jodłę. Ewentualnie głóg, bo podobno liściaste drzewa lepiej znoszą przesadzanie. RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 07-04-2017 Byłem, makulaturę zdałem. Do dyspozycji mamy 4 sadzonki Abies alba ![]() Jest jedno ale - mają one max. 20 cm wysokości! :/ Czekam na instrukcję co z nimi teraz zrobić, póki nie mamy pozwolenia na ich posadzenie...
RE: "Drzewko za makulaturę" - Mariobiker - 07-04-2017 (07-04-2017, 18:02)Rado napisał(a): Jest jedno ale - mają one max. 20 cm wysokości!Jodełki Sadzonki są w doniczkach ? RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 07-04-2017 (07-04-2017, 18:08)Mariobiker napisał(a): Sadzonki są w doniczkach ?Niestety nie. Chyba skocze do piwnicy i poszukam jakiś doniczek - tak na przetrzymanie. RE: "Drzewko za makulaturę" - damian.s - 08-04-2017 Dzięki Radku za zaangażowanie ![]() (07-04-2017, 18:14)Rado napisał(a): Czekam na instrukcję co z nimi teraz zrobić, póki nie mamy pozwolenia na ich posadzenie...Lechu - podpowiesz coś? RE: "Drzewko za makulaturę" - Rado - 08-04-2017 Lech mi podpowiedział na PW co i jak Dzięki!Jodełki posadzone. Te mega wielkie sadzonki RL-owe wyglądają teraz tak:
RE: "Drzewko za makulaturę" - damian.s - 08-04-2017 Jedną jodełkę zamawiam sobie na Boże Narodzenie Tak za jakieś 20 lat
|