rowerowo   12-12-2018, 22:32
#1
Może jeszcze nie wszyscy korzystali z rozwiązanie pod tytułem Sieć Rowerowa.
Tworzona na tej platformie Rowerowa Mapa Polski ma się coraz lepiej.
Rosnące grono zaangażowanych w projekt osób nanosi istotne punkty na stronie www.siecrowerowa.pl/dodaj/  Zachęcam do włączenia się w społeczny projekt. Nieustannie przetwarzane są spływające z całej Polski dane, twórcy serwisu są zdeterminowani do uzupełniania ‘białych plam’.
Cały czas jest również do dyspozycji narzędzie katalogowania dróg - www.siecrowerowa.pl/catalog2/  . Obecnie jest ponad 40tys. km (40000!) skatalogowanych dróg w Polsce! Określane są pod kątem jakości, nawierzchni, układu i ruchu aut - tak, aby planując wycieczki rowerowe można było dobrać sobie bezpieczną i wygodną trasę. 
Wejdźcie na stronę www.siecrowerowa.pl/map/  i zobaczcie sami. A jeśli macie ochotę dołączyć do rysujących dajcie znać na profilu ‘siecrowerowa’ na FB lub mailem kontakt@siecrowerowa.pl
Zgłoszenia służą również obywatelskiemu monitorowaniu infrastruktury. Widzimy to chociażby na przykładzie GreenVelo. Ten ważny dla wszystkich szlak posiada na swojej mapie Miejsca Obsługi Rowerzystów, które jednak nie są w żaden sposób sklasyfikowane. I tutaj wsparcie daje nasza Mapa - w określonych lokalizacjach chociażby WIATY są opisywane i dokumentowane przez naszych Zgłaszających. Wtedy rowerzysta ma już kompletne informacje, zwłaszcza jeżeli zgłaszający użytkownik doda zdjęcie.
Spróbujcie - to wciąga.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2018, 17:03 przez rowerowo.
Rado   13-12-2018, 08:46
#2
Bardzo fajny projekt.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.