Jakub.P   24-01-2020, 19:42
#1
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie tematyczne kafejki partycypacyjnej w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”.

Najbliższe spotkanie pn. "Turystyka w Lublinie" odbędzie się 30 stycznia 2020 r. (czwartek) w Centrum Kultury w Lublinie (sala Czarna) w godz. 17:30-19:30. Spotkanie poprowadzi p. Agata Patoleta, kierowniczka referatu ds. promocji turystycznej Biura Rozwoju Turystyki, Urząd Miasta Lublin.

Porozmawiamy o kierunkach rozwoju turystyki w mieście Lublin. Punktem wyjścia do dyskusji będzie struktura dotychczasowych produktów turystycznych Lublina. Zastanowimy się wspólnie z uczestnikami spotkania nad tym co dziś tworzy potencjał turystyczny stolicy regionu oraz przyjrzymy się wyzwaniom przyszłości. Co dziś wyróżnia Lublin? Kim jest i skąd przyjeżdża lubelski turysta? Jak wyobrażamy sobie dalszy rozwój oferty miasta w tym zakresie? Wspólnie z uczestnikami zastanowimy się nad kierunkiem działań w zakresie rozwoju oferty turystycznej Lublina. Wnioski zebrane podczas spotkania będą stanowić wkład do kolejnych etapów pracy nad Strategią Lublin 2030.

Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy mieszkanki i mieszkańców zainteresowanych rozwojem Lublina, przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w temacie turystyki, studentów i studentki kierunków związanych z turystyką, Rady Dzielnic, Radę Miasta Lublin, Młodzieżową Radę Miasta Lublin, Radę Seniorów Miasta Lublin, a także, pracowników wydziałów Urzędu Miasta powiązanych z tematem wydarzenia.
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, a także do rozpowszechniania informacji o tym i kolejnych wydarzeniach.
Zrealizowane wydarzenia kafejki partycypacyjnej dostępne są na stronie 2030.lublin.eu oraz w mediach społecznościowych na facebook: Lublin2030.

Bardzo proszę o informację zwrotną w zakresie uczestnictwa. W razie potrzeby uszczegółowienia danych chętnie odpowiem na pytania (ewa.wojcik@lublin.eu, tel.: 81 466 25 63)

Projekt „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030” realizowany jest w ramach konkursu dotacji „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”, zorganizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności – Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014–2020, z budżetu państwa oraz z budżetu Miasta Lublin.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   19-03-2020, 12:32
#2
I jak? Wymyśliliście coś Kuba?  Tongue

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jakub.P   19-03-2020, 19:45
#3
Nie było mnie niestety

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.