
mariobiker napisał(a):Czekam na fotkiBardzo proszę: FOTKI oraz FILMIK - tyle udało mi się zrobić, zanim padły baterie. Ale jeszcze parę osób robiło zdjęcia, więc pewnie coś się jeszcze pojawi.
A jeśli mowa o Stowarzyszeniu to znowu się coś nie zgraliśmy, prawda Rado?
To już chyba nie skleroza, to Alzheimer
No i brawa dla Pomysłowego Dobromira, aka Barta ;D
Bart napisał(a):Mariusz - zjeżdżałbyś,Pewnie ;-)
Bart napisał(a):ludzie gadali, że "wersalka", ale ja tam nie wiemE tam "wersalka" - "Błękitny tapczanik" :-D