Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
truskafka   02-02-2014, 20:39
#41
ja szybko wymiękłam, bo mnie zmroziło Tongue, ale i tak było fajnie :mrgreen:

dzięki i do następnego 8-)

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
renania   02-02-2014, 20:40
#42
Dziękuję bardzo za wspólne białe szaleństwo ;-)

Bart, myślę że o Twoim mega wehikule niedługo będzie mówił cały Lublin :-D
damian.s   02-02-2014, 21:02
#43
Ja również dziękuję za zabawę :-) Dziś ćwiczono m. in. wyjście z progu, parabolę lotu oraz lądowanie z telemarkiem. Na minima olimpijskie chyba już trochę za późno, dlatego nasi zawodnicy na olimpiadę pojadą z maksimami Smile

mariobiker napisał(a):Czekam na fotki
Bardzo proszę: FOTKI oraz FILMIK - tyle udało mi się zrobić, zanim padły baterie. Ale jeszcze parę osób robiło zdjęcia, więc pewnie coś się jeszcze pojawi.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Rado   02-02-2014, 21:18
#44
Dziękuję za cudownie spędzony czas - jednak można lubić zimę w mieście :-) W takim towarzystwie żadne mrozy nie straszne :-) Do następnego :!:

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
KermitOZ   02-02-2014, 22:11
#45
Było ekstra, sankowylublin.org działa Wink A jeśli mowa o Stowarzyszeniu to znowu się coś nie zgraliśmy, prawda Rado? Big Grin To już chyba nie skleroza, to Alzheimer Big Grin No i brawa dla Pomysłowego Dobromira, aka Barta ;D

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jakub.P   02-02-2014, 22:18
#46
Cytat:Było ekstra, sankowylublin.org działa Wink

Co do roweru cały rok można robić ustawki. A sankami jak w lecie pojeździsz ?

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
damian.s   02-02-2014, 22:23
#47
Jakub.P napisał(a):A sankami jak w lecie pojeździsz ?
Kuba - na przykład TAK :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
mraugorzata   02-02-2014, 22:28
#48
Bart, szykuj się do sezonu letniego :-D

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Mariobiker   02-02-2014, 22:36
#49
Bart napisał(a):Mariusz - zjeżdżałbyś,
Pewnie ;-)
Bart napisał(a):ludzie gadali, że "wersalka", ale ja tam nie wiem
E tam "wersalka" - "Błękitny tapczanik" :-D
https://plus.google.com/photos/11540952 ... 8894484360
Bart u steru jak prawdziwy kapitan ;-)
W 25 sekundzie filmiku widać, że Maniemu wyłączył się ESP ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Bart   02-02-2014, 22:58
#50
Trzeba coś zbudować,
coś dłuższego, tak na 10 osób, z przednią szybą, mocnym podwoziem i rowerem jako sterem.
Chyba biorę urlop.

Terenikiem to ciągnikiem.
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Made with by Curves UI.