Danielw78   26-08-2014, 18:39
#1
Znalazłem to w skrzynce na spam,może kogoś zainteresuje taka impreza.
Wybieram się,zawsze to jakaś odmiana od trzepania po drogach które zna się na pamięć :-P

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym kolarskim weekendzie. W dniach 13-14 września w Janowie Podlaskim i okolicach odbędzie się „Wyścig po pomoc” – dwudniowa kolarska impreza charytatywna, której głównym celem jest zbiórka pieniędzy dla dzieci chorych na cukrzycę. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Czesław Lang, który oczywiście wystartuje w wyścigu.

„Wyścig po pomoc” to inicjatywa stowarzyszenia „Nadbużańskie Dwory i Pensjonaty” skupiającego właścicieli dworów i pensjonatów w Dolinie Bugu. Stowarzyszenie zajmuje się promocją regionu i rozwojem turystyki poprzez organizację imprez kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i akcji charytatywnych.

„Wyścig po pomoc” jest właśnie połączeniem wydarzenia sportowego z akcją charytatywną. W ciągu dwóch dni będzie można wystartować w kolarskich zawodach na Południowym Podlasiu. W sobotę 13 września zaplanowany jest I Wyścig Kolarski Szlakiem Nadbużańskich Dworów – szosowy wyścig na dystansie 66 i 100 kilometrów. W niedzielę 14 września odbędzie się rowerowy Rajd Rekreacyjny po nadbużańskich dworkach na dystansie 65 i 85 kilometrów. Głównym celem akcji jest zbiórka pieniędzy dla dzieci chorych na cukrzycę. Za każdy przejechany kilometr wyścigu 10 groszy przeznaczane jest na rzecz chorych dzieci ze wsi Zabuże.

Honorowym patronem „Wyścigu po pomoc” został Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne – wyścigu zaliczanego do prestiżowego cyklu UCI World Tour i będącego największą cyklicznie organizowaną imprezą sportową w Polsce.

„Wyścig po pomoc” będzie doskonałą okazją do zdrowego i aktywnego spędzenia weekendu w pięknej scenerii Podlasia, a jednocześnie szansą niesienia pomocy chorym dzieciom. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolarskim wyścigu. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia i zapisów znajdą Państwo na stronie: http://www.nadbuzanskiedwory.pl/ a film o wydarzeniu na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=qx9o7RR ... e=youtu.be

www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Mariobiker   27-08-2014, 21:53
#2
Danielw78 napisał(a):Za każdy przejechany kilometr wyścigu 10 groszy przeznaczane jest na rzecz chorych dzieci ze wsi Zabuże.
Pomysł może i ciekawy ale 80 zł wpisowego to lekka przesada Undecided

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
kofi   27-08-2014, 22:24
#3
jest tez opcja tylko 50 za 14.09 ale tez jakoś tak bez szału . Ale opcja ciekawa
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.