Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.
(29-06-2016, 06:25)Noorbi napisał(a): Gwarantem dobrze obmyślonej trasy jest Mariobiker, który w ramach detoksu wybiera się ze mną na przejechanie sporego kawałkaGorąco zachęcam, pomysł Noorbiego jest rewelacyjny
nie mogę zdradzić więcej szczegółów
Tylko ciekawe o której i w jakim stanie wrócę z wesela
( bo może się okazać, że nie będę wstanie wsiąść na rower).
.