Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.07.2019 godz.17:30 Biedronka Gęsia/JP2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serdecznie zapraszam na spokojne kółko w kierunku pólnocno-zachodnim.
Dystans od miejsca ustawki 40-57km, w zależności jak nam się będzie chciało turlac.
Na trasie będzie trochę górek.
Średnia  wycieczki 20-21km/h
Prawdopodobnie się zjawię  Smile
To i ja przyjadę! Tym razem postaram się być przed Pauliną Wink
(23-07-2019, 11:52)renania napisał(a): [ -> ]Tym razem postaram się być przed Pauliną Wink
Chyba jednak się nie udało Wink O 17.32 przejeżdżałem przez skrzyżowanie, Paulina stała z rowerem, Bart krążył dookoła zamyślony, akurat był tyłem do ulicy jak krzyknąłem "cześć Bart" ale chyba nie usłyszał Wink
A no nie zdążyłam Wink Paulina nie chwycił, że to była sugestia, że powinna się spóźnić Wink. Ustawka się odbyła. Było nas czworo, pojezdziliśmy po górkach od zachodniej strony Lublina. U mnie dystans wyszedl 58 km Smile

Dzięki za wspólnie spędzony czas Wink
Haha a ja zrozumiałam, że miałam być wcześniej, więc ambitnie wyjechałam przed czasem (biorąc pod uwagę wiatr w twarz, cały czas pod górę i objazd ścieżki rowerowej na Jana Pawła II). Tak więc znowu zjawiłam się pierwsza  Big Grin oczywiście było super, turystycznie po nowych jeszcze mi nieznanych dróżkach. Piękne widoki i piękne chmury. Dzięki za wspólną jazdę!

P.S Bart nie poddawaj się, pisz ustawki. Ja zapewne będę się zjawiała  Big Grin
Ja za póżno zobaczyłem, bo chętnie bym się przyłączył.Ale myślę,że jak wrócę z Kołobrzegu to jeszcze z Wami pokręcę ( Jak mnie zabierzecie Smile )