Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: karton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić. Mam pytanko, czy nie ma ktoś z Was zbędnego kartonu po rowerze?
Do rowerowego wal- ja kilka lat temu potrzebowałem takich pudeł i Cyklo bez problemu dło mi dwa.
no byłem ale nie mieli. tak samo w inżynierii i na zana. u witeski niby jutro ma być, ale nigdy nic nie wiadomo, także pytam się może ktoś ma, bo mój wcięło gdzieś Undecided
no wiadomo z kartonami ogolnie może być problem bo nie ma sezonu rowerowego(nie składa sie nowych rowerów) poprostu zostały egzemplarze z lata.
W lecie to co innego mogłeś wziąść wszystkie jakie były w rowerowym.
W ubiegłym roku znalazłem duży karton a właściwie dwa w/pod sklepem. Ładnie je sobie powyginałem spakowałem rower, zakleiłem taśmą i rower przyleciał ze mną samolotem bez uszkodzeń.
Dość często w idlu widuje takie kartony, które można sobie wziąć, bodajże są na paletach z wodą/napojami.
no wolałbym jednak taki karton już spasowany na rower, bo nie chcę, żeby coś miało się uszkodzić
hej ja mogę oddać
a ja mam od metra folii bąbelkowej za free
toi to mogłoby się przydać :mrgreen:
dokładnie. folia bąbelkowa w zupełności powinna wystarczyć, jeśli chcesz przewieźć rower samolotem. oczywiście w kartonie jest bardzo dobrze, ale kiedyś rower latał ze mną owinięty tylko gdzieniegdzie folią i nic zupełnie mu się nie stało. z tego, co wiem, to z wózkami dziecięcymi i rowerami "rzucacze" na lotniskach obchodzą się raczej delikatnie. co innego z bagażami i pakunkami. więc może się okazać, że paradoksalnie - to karton może mniej chronić rower przed zniszczeniem niż zwykła folia. oczywiście jeśli mowa o samolotach i lotniskach.
Stron: 1 2