Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zalew - pytanie o przejezdoność ścieżki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam
Mam pytanie- czy ścieżka nad zalew przejezdna, czy trzeba walczyć z zaspami?
To czy ścieżka jest przejezdna, zależy już od samozaparcia danego rowerzysty :mrgreen: :mrgreen: .
Po ostatnich opadach ta nad Zalew pewnie przypomina jedną wielką zaspę, bo nie sądzę, żeby piesi zdążyli już wydeptać jakąś sensowną scieżynkę :-P .
Prawdę mówiąc nie widziałem ale znając zacięcie naszych pieszych brak zacięcia naszych służb porządkowych piesie nie mieli innego wyjścia jak sobie takową ścieżkę wydeptać.
jutro lub w sobotę zamierzam obadać sprawę na dwóch kółkach :mrgreen:
no ja właśnie jutro mam taki plan, ciepło się zrobiło i słonecznie może da radę jakoś przejechać
no to kliknijcie ustawkę to i ja przyjadę zobaczyć jak mój nowy-stary rower jeździ, tylko ja raczej trzepacko będę jechał pewnie :-)
nie wydaje mi się żeby stan się ostatnio poprawił
poza tym śnieg topnieje więc jest troszkę ciężej jechać w miękkim

szkoda że mnie jeszcze trochę przeziębienie trzyma bo bym sam jutro śmignął kawałeczek
Jeszcze wczoraj tzn 18 lutego dało sie spokojnie jechać ;-) . W ciągu dnia jest trochę pieszych. Najczęściej są tak uprzejmi, że zatrzymują się żeby zrobić miejsce. A jest tego miejsca na dwie stopy. Zjechanie na bok jest fajną zabawą :-D
Tak mniej więcej wygląda ścieżka.
To nie przypomina ścieżki nad zalew, ale okolice Nałęczowa są bardzo podobne
Stron: 1 2 3 4 5 6 7