Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: zapaleniec/hmm zapalona(?) na jazdę w błocie:D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemanko! Jestem tu nowy, ale mam propozycję, czy znalazłby się jakiś zapaleniec albo kobieta (trudno się odmienia w rodzaju żeńskim) na wypad gdziekolwiek jutro przed południem ewentualnie po 17 na, że tak powiem "wybabranie" się w błocie na rowerze? nie ustalam żadnych szczegółów po prostu czekam na propozycje, jeżeli ktoś chętny proszę się ogłaszać wtedy dogadamy resztęBig Grin
Mnie holden męczy cały czas żebym się z nim jutro "wyświniał", ale szkoda mi roweru i kasku, nie wiem może z nim zagadaj?
Bart tracisz fun z jazdy :!: Przezuc sie na treningowy w domu i ogladaj TV :mrgreen: Ja dzis z rana podczas burzy zarzucilem na uszy jakiegos Hardrocka i szczochralem sie jak dziki guziec w buszu. Bylo bosko, az zaluje ze jutro musze do pracy jechac. Mam nadzieje ze taka burza bedzie pojutrze z urwaniem chmury. Bo to po prostu najwiekszy odlot jaki mialem w tym roku na siodelku :!: Wszystkim zalecam taki wypad bo inaczej zdziadziejecie zujac popcorn na kanapie i cwiczac palec w zmianie kanalow polujac na seriale.
Otóż to! nie ma to jak smak zmieszanego błota, piachu, deszczu i potu! ;-) A tak serio las w deszczu ma zupełnie inny klimat i nie trzeba już tak gnać aby mieć frajdę z jazdy :-). Ja muszę tylko znaleźć w pobliżu jakąś myjnie ręczną, bo współdomownicy nie podzielają mojego entuzjazmu względem jazdy po błocie, a zwłaszcza przynoszenia roweru po takiej jeździe :roll:
teraz myjek za złotówki pełno, automaty 24h elegancjaSmile
rower mam w pokoju wiec czasem korzystam
Jutro o 18 bardzo chętnie. Wcześniej nie dam rady.
mi bardziej pasuje przed południem tak około 11 ale jak nie będzie chętnych to może być 18 tylko tak do 20 muszę być na chodźki, więc co proponujesz jako starszy bywalec?
Pinky napisał(a):Wszystkim zalecam taki wypad bo inaczej zdziadziejecie zujac popcorn na kanapie i cwiczac palec w zmianie kanalow polujac na seriale.

Kolego nie ekscytuj się tak strasznie, to jeno błoto jest Confusedhock:
marcin0604 napisał(a):
Pinky napisał(a):Wszystkim zalecam taki wypad bo inaczej zdziadziejecie zujac popcorn na kanapie i cwiczac palec w zmianie kanalow polujac na seriale.

Kolego nie ekscytuj się tak strasznie, to jeno błoto jest Confusedhock:

Jednego podnieca właśnie błoto a drugiego goła baba. Nie dziw się różne są zboczenia na świecie.
ja wczoraj caly dzien w oberwaniu z nieba przezajebiscie !!!!!!!!!
Stron: 1 2 3