Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 4.06 godz.10.00, Lukoil przy Jana Pawła II, Nałęczów-Jastków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dzięki za fajną wycieczkę :-) Jeżeli chodzi o górki to i u nas było ciekawie Smile
Do następnego
Grupa pościgowa w składzie ja i wiatr, który większość drogi nie pomagał też już w chacie. Dzięki za miłą przejażdżkę.

haladinho

...
No to i ja skrobnę słów kilka. Tajemnicza Ania Jot rozpoznana :mrgreen: Traska mokra i błotna, błoto w zębach, pachwinach i uszach. Przełajówa spisała sie na medal a nawet na dwa medale :-D cudo na takie waruny. Arek ciągle pohukiwał na pogodę że zimno i bez sensu ja jednak takie warunki po prostu uwielbiam. Dziś byłem niedaleko od szczytu swojej formy :-D :-D miodzio spadziowySmileRowerek już umyty (system wiadro-ludwik-woda-szczota był tu nie do przecenienia)a ja czekam z niecierpliwością na foty jak to też ja wyszedłem na fotce, gdzie Arek nosi mnie na rękach, hłe hłe...
Dzięki za super wypad, warto było zwlec się z wyra
No dobrze. Ustawka z tzw. udanych. Fajne towarzystwo - najechało nas się kupa luda (15 osób), ciekawa trasa, którą urozmaicał haladinho w myśl zasady im gorzej ;-) tym lepiej, nawet pogoda się dostosowała chociaż do końca próbowała nas odwieźć od wyjazdu. Nie daliśmy się i spędziliśmy naprawdę sympatyczny dzień na rowerach.
Dla tych, którzy momentami nie wiedzieli gdzie jesteśmy zrzut trasy:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
a za jakiś czas zdjęcia w galerii.
Naszła mnie taka refleksja. Trzeba po prostu jeździć. Wspólne jeżdżenie daje zupełnie inną perspektywę na wydawałoby się trudne sprawy.
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie.

Zdjęcia juz w galerii. Niestety Arek będzie zawiedziony :-( bo nie uchwyciłem jego efektownego przejazdu przez kałużę. Ale za to spisał się z Marcinem Confusedhock:
dzięki za wspólne kręcenie
było wszystkoConfusedpa,Nałęczów,kilka miłych podjazdów,zjazdów :mrgreen:
do następnego
P.S byłem znikłem na koniec,uroki natury mnie zatrzymały ;-) :-P
Dzięki za wspólną jazdę i to że mnie nie zgubiliście :mrgreen:
Podziękowania dla tych którzy jechali ze mną i pomagali w ciśnięciu do przodu.
A wyjazd super, tylko błota trochę mało ;-)
;-) Rafik! Ty skrytożerco Żwirkowej buły!
http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... 3366414034
marcin0604 napisał(a):Rafik! Ty skrytożerco Żwirkowej buły!
dla ścisłości to był chleb najprawdziwszy, a nie żadna tam buła :mrgreen:

ustawka udana, nawet bardzo, nogi bolą, rower już umyty, można iść spać ;-)

dzięki za jazdę i do następnego :-)
i ja mam chwilę na skrobnięcie posta Smile dziękuję za ustaweczkę, o 15tej weszłam do domuSmile będzie się dobrze spało dzisiaj Smile
ps. haladinho-który to Ty byłeś bo się dopiero teraz dowiaduję że byłeś :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10