Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Same dobre rzeczy spotkały mnie na tym wyjeździe :-D
Dostałem swój wymarzony rower, album ze zdjęciami, przy których łezka ;-) zakręciła się w oku. A na koniec podrzucono mnie w górę i nic to, że za trzecim razem o mało co nie wrzucono mnie na dach :-D (Bart ma tą rękę)
No ale nie to było najważniejsze. Tomek (tkt) przygotował wspaniałe trasy dzięki którym mogliśmy spokojnie taką bandą ;-) podróżować i tak zwyczajnie, po prostu ludzie, którzy tworzyli tą wspaniałą atmosferę. Żeby się bardzo nie rozpisywać znów posłużę się zdjęciami, które w jakimś stopniu oddają ducha tego wyjazdu,
Dodam jeszcze, że główna grupa wyjazdowa zrealizowała w 100% założone plany. Warto było po tych kładkach się przejechać.
Za chwile będą trasy i zdjęcia.
Ostatni :mrgreen:


Całkiem fajnie się jechało, dzięki za miłe towarzystwo 8-)
Bardzo miło spędziłem ten czas. Dzięki, że istnieje RL bo dzięki niemu można przeżyć miłe chwile i aktywnie odpoczywać.
Ja tez już wróciłem, wylazłem własnie spod prysznica. Wyobraźcie sobie, że kiełbasa przetrwała i ominęły ją te bliskie spotkania trzeciego stopnia z kałużą, (których mnie nie dało się uniknąć). Wyjazd rewelacyjny, wrażenia super, pogoda dopisała. Okoliczne zwierzęta po wczorajszej imprezie chyba przekroczą Bug i poproszą o azyl na Białorusi. Ale kto ma się nimi tutaj opiekować, skoro Strażniczki Ochrony Przyrody zajmują się imprezowiczami :mrgreen:
Było przesuper, dzięki jeszcze raz Wszystkim za towarzystwo.
Trasy:
Dzień I
Dzień II
Całość
Pozdrawiam
Miło mi było pożegnać z wami kolejne lato. Właśnie dotarłem do domu (chyba ja jestem ostatni, ale to się nie liczy). Dziękuję wszystkim za udział w imprezie a szczególnie tym, którzy wytrwali w grupie głównej do samego końca.
Jurek S napisał(a):Z niecierpliwością czekam na zdjęcia pozostałych
http://img52.imageshack.us/i/1519m.jpg/ :-)
Ja tez dziękuję wszystkim za wyjazd, (szczególnie hardcorom za super pierwszy dzien), super impreze i generalnie za całość :mrgreen:
Dzięki wszystkim za towarzystwo, rowerowanie i wspólnie spędzony czas.
To moja pierwsza tak daleka wyprawa ale przy Waszym wsparciu dałam radęSmileSmile
Dzięki wielkie, było SUPER!!!!!!
Oby jak najwięcej takich.....i w tak doborowym gronieSmileSmileSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22