Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2-3.10 - Pożegnanie lata 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Ja sie zgłaszam na termin październikowy
oo Jurku pytanko bo niestowarzyszony kolega chciał dołączyć czy jeszcze i czy wogóle może????
czy jest jakikolwiek limit miejsc? bo patrząc po popularności to do 5 września nazbiera się z 50 osób :mrgreen:
Właściwie to powinienem zamknąć listę. Aga jest 30.
Problemem mogą być noclegi.
Możemy ewentualnie otworzyć listę rezerwową gdyby ktoś zrezygnował . A może ktoś rozważał nocleg w namiocie?

Ze zgłoszeń wynika, że przeszedł termin październikowy.
Jurek S napisał(a):Ponieważ odzew jest dosyć szeroki pozwolę sobie ograniczyć [b][size=18]czas zgłaszania chęci uczestnictwa do 05 września

Jurek S napisał(a):Właściwie to powinienem zamknąć listę. Aga jest 30.
Problemem mogą być noclegi.
Możemy ewentualnie otworzyć listę rezerwową gdyby ktoś zrezygnował . A może ktoś rozważał nocleg w namiocie?

To jak to jest? pierwsza trzydziestka jedzie, czy jadą wszyscy co się zgłoszą do 5-tego września? Ja problemu nie mam, jestem na liście, ale to chyba troszkę nie jasna i mało fair ta rekrutacja na wyjazd?
W ten weekend wybieram się osobiście sprawdzić trasę przez gród Horodyszcze i krótszą przez Grabniak. Sprawdzę też kwatery, telefony nie wszędzie działają ;-). Dobrze by było, gdyby zgłoszenia były przemyślane bo jak wiadomo październikowa aura nie musi być sprzyjająca a rezerwacja do czegoś zobowiązuje. Także w poniedziałek lub jeszcze w najbliższą niedzielę będzie wiadomo dokładniej na temat ilości miejsc, na razie szukam na maksa.
PS. myślę, że Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek, Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy raczej odpada czy jednak pytać?

haladinho

...
A co, zły był nocleg w Częstochowie u Księży Misjonarzy? :-D Pytaj Tomek, pytaj.

Michał lepiej wcześniej przyznac się do błędu niż będzie za późno. Zagwarantujesz noclegi dla 50 osób? Zapraszam Cię do włączenia się w przygotowanie tej imprezy, właśnie w zakresie poszukiwania noclegów.
I tak będziemy na noclegu rozproszeni - stąd pomysł ogniska w miejscu neutralnym. 50 osób? Kto nad tym zapanuje w czasie przejazdu? Confusedhock: droga będzie trochę pokręcona.
Nie zaczaiłem, że popełniłeś jakiś błąd Smile Po prostu pytam, bo widzę, że nagle jakaś zmiana niezrozumiana i coś mi tu nie pasowało. Tydzień wcześniej mam imprezę na 350 osób i muszę ich zakwaterować gdzieś pod Bychawą, więc chyba czasowo się nie wyrobię Smile Ale rozumiem problem i jestem z Wami chłopaki!!
Jurek S napisał(a):Właściwie to powinienem zamknąć listę
A może ktoś rozważał nocleg w namiocie?.

Wojskowy namiot rozwiązał by sprawę hehe. Ja myślę o noclegu w namiocie w miejscu ogniskowania. Może jurku napisz ile jest miejsc noclegowych w agro? Kto z obecnej listy chce nocować w łóżku? Może się okaże że zwolenników namiotów jest paru i zwolnią się łóżka? Jeżeli skończy się dostępna liczba miejsc łóżkowych to pozostali żeby nie ograniczać możliwości wyjazdu i nie zamykać listy mogli by jechać pod namiot jeżeli mieli by ochotę??? Może rekordowe pożegnanie lata by było - pod względem ilości uczestników?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22