Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: MBike Renegade EVO - Odnaleziono
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

BADEVIL

Witam

Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich osób które mi pomogły w odzyskaniu roweru musiały zostać pozamykane wszystkie wątki dotyczące tej sprawy.

Rower odzyskałem chociaż nie w takiej formie jak został skradziony brakuje części na dość znaczącą sumę. Szanse na odzyskanie brakujących części oceniam w obecnej chwili na zerowe, Policja ma sprawcę i odnoszę wrażanie, że jest to dla nich najważniejsze.

Nie mogę przekazać Wam wszystkich szczegółów ponieważ śledztwo jest jeszcze w toku.

Mogę natomiast powiedzieć, że złodziej poruszał się na tym rowerze po mieście dzięki czemu udało się z nim nawiązać kontakt w celu zakupu tego roweru. Po umówieniu się na kontrolowany zakup policja zatrzymała złodzieja a ja odzyskałem rower.

Mówiąc wprost policja dostała złodzieja na tacy ich udział sprowadził się tylko do jego zatrzymania.


Pozdrawaiam
BADEVIL
Bardzo dobrze Artur, że się udało odnaleźć sprzęt - niekompletny ale zawsze. Po cichu trzymałem kciuki, bo widziałem ile Twoje cacucho mogło być warte. Ciekaw jestem co zrobią z gościem (przestępstwo jest ewidentne-wiele dowodów), jakie mu postawią zarzuty i czy uda się odnaleźć pozostałe części.
Trzymam kciuki za pomyślne dokończenie akcji.
A jednak przy odrobinie uporu,zawzięcia i szczęścia skradziony rower czasem wraca do właściciela.

Domyślam się czego może brakować,ale i tak dobrze,że w ogóle wrócił. Gratulacje i powodzenia!
cieszę się, że udało Ci się odzyskać rower, od początku miałam cichą nadzieję, że jednak da się coś takiego zrobić, a z drugiej strony zastanawiam się jakim idiotą jest ten złodziej, że na tak charakterystycznym rowerze jeździł po mieście ....


szkoda tylko tych brakujących elementów ....
Mówiłem ,ze się odzyska Wink
Ludzka głupota nie zna granic Big Grin Gratuluję determinacji Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Gratuluję Artur determinacji i gratuluję odnalezienia swojego skradzionego rowerka, brawo :-)
Sprytny chłopak z Ciebie. Gratuluję ;-)
Dopiąłeś swego. Podziwiam Cię. Cieszę się razem z Tobą. Jak się śledztwo zakończy, rzuć garść info.
Stron: 1 2