Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Sebastian

Witam wszystkich, ostatnio siedzi mi w głowie jakiś wyjazd rowerem w kilka osób, wiec może się załapie na jakąś wycieczkę. Kiedyś sobie powiedziałem, że już koniec z rowerem, że rezygnuje , po licznych wypadkach takich jak znalezienie się na masce samochodu lub zaliczenie gleby i szuranie brodą po asfalcie na Racławickich. Ale miłość do roweru została i zostanie. Aktualnie jeżdżę giantem atx830, w panach na sezon Globetrotter GTS + namiot.
Cześć Sebastian.
W "sezonie" na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego, czy to w wycieczkach codziennych, czy w wyjazdach kilkudniowych.
A teraz - spoglądam przez okno i widzę padający śnieg. Zatem... też możesz coś znaleźć, jeśli nie szkoda Ci roweru i masz jak go później czyścić itd. Wink

Sebastian

Cześć MindEx, jutro sprawdzę rower, jak wszytko będzie w porządku z nim, to mogę gdzieś pojechać. Pozdrawiam
śledź więc forum, w oczekiwaniu na propozycje ustawek. możesz też zaproponować coś sam.

btw. całkiem niedużo czasu zostało już do kolejnej Masy Krytycznej.

pzdr.

Sebastian

Nie bardzo mi wypada coś proponować jako, że jestem tu nowy. Jak zrobi się cieplej i jak cztery litery zmiękną... Lublin - Wola Urhuska może przez las Sobiborski. Nie wiem nigdy tam nie byłem.
Krzychu, a co to za defetyzm ;-) . Ja jeżdżę i jeszcze parę osób. Jak pogoda pozwoli robię przymiarkę do trasy z poprzedniej soboty.
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3257
Tak, że Sebastian obserwuj ten wątek.