Sebastian   19-01-2011, 22:36
#1
Witam wszystkich, ostatnio siedzi mi w głowie jakiś wyjazd rowerem w kilka osób, wiec może się załapie na jakąś wycieczkę. Kiedyś sobie powiedziałem, że już koniec z rowerem, że rezygnuje , po licznych wypadkach takich jak znalezienie się na masce samochodu lub zaliczenie gleby i szuranie brodą po asfalcie na Racławickich. Ale miłość do roweru została i zostanie. Aktualnie jeżdżę giantem atx830, w panach na sezon Globetrotter GTS + namiot.
MindEx   19-01-2011, 23:29
#2
Cześć Sebastian.
W "sezonie" na pewno znajdziesz dla siebie coś ciekawego, czy to w wycieczkach codziennych, czy w wyjazdach kilkudniowych.
A teraz - spoglądam przez okno i widzę padający śnieg. Zatem... też możesz coś znaleźć, jeśli nie szkoda Ci roweru i masz jak go później czyścić itd. Wink
Sebastian   19-01-2011, 23:51
#3
Cześć MindEx, jutro sprawdzę rower, jak wszytko będzie w porządku z nim, to mogę gdzieś pojechać. Pozdrawiam
MindEx   19-01-2011, 23:53
#4
śledź więc forum, w oczekiwaniu na propozycje ustawek. możesz też zaproponować coś sam.

btw. całkiem niedużo czasu zostało już do kolejnej Masy Krytycznej.

pzdr.
Sebastian   20-01-2011, 00:12
#5
Nie bardzo mi wypada coś proponować jako, że jestem tu nowy. Jak zrobi się cieplej i jak cztery litery zmiękną... Lublin - Wola Urhuska może przez las Sobiborski. Nie wiem nigdy tam nie byłem.
Jurek S   20-01-2011, 19:35
#6
Krzychu, a co to za defetyzm ;-) . Ja jeżdżę i jeszcze parę osób. Jak pogoda pozwoli robię przymiarkę do trasy z poprzedniej soboty.
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3257
Tak, że Sebastian obserwuj ten wątek.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.