Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.03.2011. g.10.30 LKJ - Topienie Marzanny 2011.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jako, że za oknem słońce, czas już planować pierwsze wydarzenie z kalendarza RL. 27 marca 2011 roku (niedziela) zapraszamy wszystkich na "Rowerowe Topienie Marzanny".

Spotykamy się przy LKJ, o godzinie 10.30, skąd przejedziemy nad Zalew Zemborzycki, gdzie z kolei, równo o godzinie 11.00, rozpoczniemy KONKURS NA NAJFAJNIEJSZĄ "rowerową" MARZANNĘ, a następnie utopimy przygotowane przez nas kukły.

Już teraz ogłaszam ten konkurs, aby wszyscy zainteresowani mieli dostatecznie dużo czasu na przygotowanie ciekawych Marzann. Warunkiem udziału w konkursie jest przywiezienie Marzanny rowerem. Dobrze byłoby również, aby Marzanny były przygotowane z materiałów organicznych, tak by ich spalenie nad wodą lub wrzucenie do wody i utopienie nie spowodowało zanieczyszczenia środowiska. Specjalnie na tę okazję powołane Jury oceni przygotowane Marzanny i wybierze tę najlepszą. Dla autora najfajniejszej Marzanny przewidziana jest nagroda-niespodzianka.

Po upewnieniu się, że wszystkie Marzanny się utopiły i że zima już do nas nie wróci, wyruszymy na lajtową wycieczkę rowerową w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny. Wycieczkę opracuje i poprowadzi znany lajtowy rowerzysta - sam Jurek S. Dziś jeszcze trasa wycieczki ani tempo nie są znane, ale chodzą słuchy, że długość trasy ma oscylować wokół niesamowicie trudnych do przejechania 20 km, a średnia prędkość jazdy ma osiągać zawrotne 17 km/h Wink

Już dziś zapraszamy wszystkich Forumowiczów do wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu. Już dziś również zamawiamy ładną pogodę (ale pojedziemy nawet w śniegu :>)

Do zobaczenia w niedzielę, 27 marca, o godzinie 10.30, pod LKJ!
Muszę troche ten temat wydobyć z niebytu ;-) . Panie i Panowie czas zacząć kleić jakieś marzanny. Może będzie TV, trzeba się jakoś pokazać :-D
MindEx napisał(a):lajtowy rowerzysta - sam Jurek S.
Buhahaha :lol: Ale z Prezesa żartowniś ;> Dobra dawka śmiechu przed snem. Dziękuję Smile

Ja swoją marzannę już projektuje Smile
Będzie również ekipa filmowa lubelskiego magazynu kulturalnego TASTE :mrgreen:
http://europeanweb.tv/program/lublin

Przybywajcie więc koniecznie w towarzystwie Marzann :-D
Tylko spalcie Marzannę , bo dziś widziałem taką,pływającą koło mostu na Bystrzycy i ze śmiechem ,że niebawem wróci
endriu68 napisał(a):Tylko spalcie Marzannę

przyjedź, spalimy razem, dopilnujesz Wink
najlepiej sam ja podpalisz
Jako stary saper chętnie bym ją nadział też prochem , ale niedziela zajęta dla przyszłej :komunistki" ( a liczyliśmy, że w sobotę to się rozegra). Niech spłonie wiedźma i nie wraca (myślę o marzannie). Po 13-tej wyjadę sprawdzić- sorki.
Z przyjemnością informuję, że SPONSOREM nagród dla autorów (budowniczych) najciekawszych Marzann jest SKLEP TARMAP - Instalacje i Wykończenia
Warto więc budować własne Marzanny, bo będzie można zgarnąć ciekawe, cenne, nagrody rowerowe. Przewidzieliśmy również dodatkowe upominki dla uczestników imprezy, którzy będą mieli ze sobą Marzanny.

do zobaczenia w niedzielę!
A ja myślałem, że nagrodą będzie piecyk Junkers Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6