Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.03.2011, godz. 17.30, LKJ, Wierzchowiska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jurek S napisał(a):No nareszcie jakiś konkretny wpis.

ale pozostawiony bez konkretnej odpowiedzi chyba Smile
ja rozumiem, podobnie jak Natalia, że: spotykamy się pod LKJ, a później kierujemy się w stronę Makro i tam na Krańcową, którą wyjeżdżamy z miasta.

Jurek S napisał(a):Ale zróbmy inaczej. Ja chetnie pojadę też w czwartek, ale ustawkę niech robi ktoś z siatkarzy :lol:

a to właśnie miałem zaproponować, ale pomyślałem, że grupa siatkarzy może mnie źle zrozumieć.
ja w czwartek, na ustawkę też chętnie przyjadę.

co do środy natomiast - jednak pozostanę przy swoim zdaniu - jak ktoś woli siatkówkę od roweru, niech gra, a na rower niech idzie kiedy indziej Wink
Ja się wstępnie piszę. Wszystko zależy od tego, czy zdążę wrócić z pracy, bo będę musiał trochę dłużej zostać.
Jurku, czy masz może zrzut planowanej trasy? Pytam, bo jakbym się chwilkę spóźnił, to wiedziałbym, gdzie Was szukać.
MindEx napisał(a):[(...)
ja rozumiem, podobnie jak Natalia, że: spotykamy się pod LKJ, a później kierujemy się w stronę Makro i tam na Krańcową, którą wyjeżdżamy z miasta.

(...)

Rzeczywiście może trochę namieszałem :-D . Słowo "wyjazd" zostało użyte w znaczeniu, że wypadniemy w Lublinie na zakończenie ustawki przy Makro. Często ludziska pytają, a gdzie wyjedziemy w Lublinie?
Ale chyba zbyt dużego skrótu myślowego użyłem :-?
Tak czy inaczej spotkamy się przy LKJ, a ja Was już wyprowadzę. :-P

Fazi5 napisał(a):J(...)
Jurku, czy masz może zrzut planowanej trasy? Pytam, bo jakbym się chwilkę spóźnił, to wiedziałbym, gdzie Was szukać.
Mniej więcej tak
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
pivonat napisał(a):tak czy siak, ja się piszę!
ktoś musi obstawiać tyły Wink

A już ja widzę jak obstawiasz tyły :lol: :lol: :lol:
Jurek S napisał(a):Ale zróbmy inaczej. Ja chetnie pojadę też w czwartek, ale ustawkę niech robi ktoś z siatkarzy :lol:
Proszę bardzo Panie Jurku:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3507
michalbrodowski napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ale zróbmy inaczej. Ja chetnie pojadę też w czwartek, ale ustawkę niech robi ktoś z siatkarzy :lol:
Proszę bardzo Panie Jurku:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3507

To ja tylko dopiszę, żeby ktos roztrzepany ;-) nie pomyślał, że jakaś zmiana nastąpiła.
Dzisiaj (środa) jedziemy spod LKJ do Wierzchowisk, a jutro (czwartek) z Michałem na Dzikie Południe.
Dzięki za jazdę Smile Jak zwykle u Jurka, trochę szosy, trochę fajnego terenu i całkiem przyjemne tempo Wink
Dzięki również za jazdę. Mój pierwszy tegoroczny dystans 50 km ;D I 3cie wyjście na rower. Chwilami było ciężko głównie w terenie :mrgreen: Ale warto było warto :-D Trzeba nabierać kondycji. Najpierw było 8 osób, gdzieś w 1/3 trasy odłączyła się jedna i w 7 osobowym składzie wróciliśmy do domów bez nieplanowanych niespodzianek Smile Do zobaczenia na kolejnych ustawkach.
PS nieswojo się czułem jadąc w jeansach, gdyż wszyscy pozostali posiadali 'pro' strój rowerowy. Też będę musiał o tym pomyśleć Smile
ja również serdecznie dziękuję wszystkim Panom za przemiłą ustawkę!
cieszę się że mimo totalnego wręcz niewyspania postanowiłam pojechać.
oby jutro mikrobiologia tez mi tak pięknie "siadła" jak dzisiejsza ustawkaWink
do zobaczenia!
Fajna ustawka, całkiem miła trasa w doborowym towarzystwie. Wiecej takich wypadówSmile Pozdrawiam
Stron: 1 2 3