Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: heja:D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
no to może raczej niech kolega mrozo wyjdzie z inicjatywą jednak, ja mogę być jako towarzyszka, bo jak byście mieli jechać tam gdzie ja bym prowadziła, to jedyne co bym była w stanie zrobić to wyprowadzić Was w pole :mrgreen: pamiętam kiedyś wybrałam się sama, tak trochę dalej i tak się zamotałam, że kompletnie zgłupiałam w którą stronę mam wracać Confusedhock: dobrze że umiem mówić i po drodze byli jacyś ludzie, chociaż do nocy było niedaleko :-P
karolajn napisał(a):no to może raczej niech kolega mrozo wyjdzie z inicjatywą jednak
Witaj.
Możesz jednak mieć przynajmniej swój udział w planowaniu trasy. Zawsze to jakaś satysfakcja.
Spróbuj zaplanować trasę na stronie GPSies lub bikemap i wrzuć ją tutaj - może akurat znajdzie się ktoś, kto ją zrealizuje w terenie.
Widzę, że temat miło się rozwija, ale czy z tej mąki będzie chleb? ;-) Ja na pewno jeszcze przed majem jakąć eksplorację tamtych terenów zapodam. Może to będzie wieczorny wypad, a może cos dłuższego. Ale wtedy to juz będę chciał widzieć tylko jedne wpisy: jadę, jadę itd :-D
ode mnie raczej nie :-P wiem jak stoję z czasem dlatego napisałem, że ja nic przed majem nie zrobię. bo teraz mam 3 zmianę. po świętach mam 2 zmianę a 29 kwietnia wyjeżdżam do Rzymu i wracam 4 maja. ale po 4 o ile akurat nie będę pracował postaram się nie opuszczać ustawek ;-)
no ja również jak już wspomniałam trasy nie ułożę, ale jeśli tylko będzie ustawka w pasującym mi terminie ( chociaż ostatnio zabiegana jestem :-? ) to chętnie się na niej pojawię :mrgreen:
Jurek cała nadzieja w Tobie 8-)
Stron: 1 2