Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Najbardziej buraczany sklep
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ja polecam Bike Boys i Inzynierię.
Boysi bardzo miła profesjonalna obsługa. Doradzą ,odpiszą na każdego maila.
W inzynieri również miła obsługa i bardzo fachowa. Można sobie pogadać przez gg :-P doradzić się i nie wcisną chłamu. Bez problamu można zamówić jakieś rzeczy w krótkim czasie.
Dobre rowery też można polecić ,ale byłem tam dawno jeszcze jak sklep był winnym miejscu. Testowaliśmy lampki do roweru na zapleczu przed zakupem. :mrgreen:
Dzis bylem po raz 2 w ciagu 3 dni po rower aby zakupić. Sklep na Wojciechowskiej, ponownie cena przystępna dobre gratisy i dobra obsługa. Polecam go po raz kolejnySmile
sorka za OT ale zapytam....na Wojciechowskiej nadal były SPD Diadory? bo jutro chyba się wybiorę po nie jak nie będzie padać
Byly
Motyla noga. Temat jest "Najbardziej buraczany sklep" to kliknąłem najbardziej buraczany sklep nie czytając tytułu ankiety, a tu się okazuje że chodzi o "Który sklep ma najlmilszą i fachową obłsugę???"

Także jeden głos dla "Sklep na Zana obok dawnego Rojaxu nazwy nie pamiętam" jest ode mnie. Mylnie. Tongue

Z ankietowych sklepów dla mnie podobnie miłą i fachową obsługę mają:
Toro, Inżynieria, BB, Inti, Cyklo (Wigilijna). Choć przyznam że jak już z czymś o poradę jadę to do Inżynierii. W Toro polecam plecenie kółek. Gość po Polibudzie plótł i super mi zaplótł. W Inzynierii podobnie, w Intni właśnie testuję. Wybór towaru to zdecydowanie inżynieria. Są rzeczy których nie dostanie się w Lublinie bo za wysoka półka, do tego dobre ceny, a jak nie ma to ściągają szybko.

Co do tej Wojciechowskiej... Polecacie, a ja byłem raz niedługo po tym jak otworzyli i może gość miał gorszy dzień (wiadomo że tak bywa), ale nie byłem zadowolony.
Stron: 1 2 3