Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.07, g.18, Plac Litewski - Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
I też Marcinie to fajnie wygląda jak się jedzie i na przykład ludzie na przystankach się dziwią co tyle ludzi na rowerach
marcin0604, trzeba było pojawić się w nowej koszulce Wink ( akcja na muszli :mrgreen: ). udało mi się Was złapać na wiadukcie. najlepsze były "dresiki" na kalinie - koleś nagrywał nas na telefon i krzyczał "będzie na joutubie"... ktoś wie co to "joutube"? ;-)
Hoshi napisał(a):( akcja na muszli :mrgreen: )

No tak... ;-) śmisznie było.
Co do koszulki- dziś byłem na tzw. "z buta" wyjściu na miasto. PozdrówkiWink
Ciekawa jazda, chwilami miało się wprawdzie wrażenie że osoby prowadzące straciły koncepcję co do kierunku jazdy, ale generalnie fajnie to wyszło. Można było przejechać przez osiedle w okolicach Niepodległości, następnie kładką nad Andersa do wąwozu na Kalinie. Może następnym razem ktoś taki wariant weźmie pod uwagę?
Dzięki Pat za pomasowy wypad wzdłuż Zalewu :-)
To nie tak że straciły koncepcję, tylko że sytuacja zmieniała się na trasie. Ominięcie Unickiej zasugerował nam pan z samochodu, bo okazało się że nie ma skrętu w Walecznych, z kolei zmiana na Kalinie wynikła z tego, że obaj prowadzący w tym ja byli na blokadzie ronda, a reszta mimo że wiedziała że ma jechać prosto, to pojechała w Koryznowej za ekipą odłączającą się od Masy Smile
Ogólnie spoko, myślę że warto czasami zboczyć z wytartych szlaków i pojeździć po jakichś opłotkach.
Kilka fotek:
FOTY
Zdjęcia robiłem niejako przy okazji, dlatego tylko tyle. Moje to tylko te ze Smorawińskiego, reszta, z Placu Litewskiego, machnęła wam jedna fotograficzka, przy okazji grasowania tamże z aparatem.
No było spoko :-)
Bardzo fajnie było. Po drodze przy zjeździe w Lipową spotkałem rowerzystę w zielonej koszulce w czarnych okularach na czerwonym rowerze, który zapytał mnie czy często jeździmy tak po Lublinie (podałem mu adres forum). Grupa rośnie! :-)
Dzięki za wspólne kręcenie, tym bardziej było mi miło bo to moja pierwsza masa krytyczna :-) . Niestety pod Ratusz nie dojechałam :-( rower nawalił Undecided .Do następnej masy.
Stron: 1 2 3 4 5 6