Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lidl-nowa promocja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Normalna zwykła koszulka z krótkim rękawem - jak na lato - + z tego samego materiału(czarne) rękawki.
A ta pompka ktos to widział? Warte ceny? Bo w Lbn takie cuda chodzą koło 50 żł
Jeśli chodzi o stacjonarną to moja dopiero trzecia się nie rozpadła przy pierwszym pompowaniu, 7 atmosfer biję do szosy, więcej się boję, żeby mi znowu manometr przed oczami nie pofrunął Wink Pierwsze dwie reklamowane były tego samego dnia co kupiłem, trzecia działa już kilka miesięcy. Ale nie polecam, szkoda nerwów.
Czyli dołożyć do Beto lub sigmy za 44 złSmile
co do pompki to ja muszę przyznać, że - choć kiedyś napisałem na forum, że ta z LIDL'a (stacjonarna) jest OK, to jednak okazało się, że NIE JEST. Jak pompowałem nią szosę, to ... połamała się. a używana była BAAARDZO SPORADYCZNIE (raz na pół roku może). więc... nie polecam jednak.
Znajomy ma taką z Lidla, ja bym sobie jej nie kupił Undecided
Ja mam taką i śmiało mogę polecić, szosówkę do 10 atm bez problemów bije, ale tania nie jest:
[Obrazek: podlogowa-pompka-rowerowa-topeak-joeblow-sport.jpg]
Dzięki za infoSmile Nie kupię, wychaczyłem Beto za 35 zł podłogową.
Kupił ktoś okulary z wymiennymi szkłami?? Bo nie mam patentu jak zmienić szkiełka.
Ja mam pompkę z Lidla, trochę inny model i nigdy z nią problemów nie było. Szosowe koła na luzie pompuje.
Michal napisał(a):A ta pompka ktos to widział? Warte ceny? Bo w Lbn takie cuda chodzą koło 50 żł
Kupiłem, dobrze pompuje.
Stron: 1 2 3 4 5 6