Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [29-30.08] 400km/24h
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
PrażonyRabarbar napisał(a):A jak już przejedziecie te 400km to na pl. zamkowym o godz.12 dostaniecie ode mnie ruskiego szampana i kwiaty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
oj to będzie bal prawie jak w sylwestra! :-D
Witam
Życze powodzenia w jechaniuSmile

a tak swoja droga to juz w gazetach o Was piszeSmile

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /731173698

Pozdrawiam.
Szkoda tylko, że przypadkowa fota jest podpisana jako uczestnicy rajdu ;-)
holden napisał(a):Szkoda tylko, że przypadkowa fota jest podpisana jako uczestnicy rajdu
Dokładnie!!! :evil: :evil: :evil:
Mnie tam nie ma, chciałbym pokazać mamie artykuł o nas i co??? mama zobaczy i powie"synu ale Ciebie tutaj przecież nie ma?" i co wtedy, a??? :evil:
I Jurek się załapał Big Grin
Jurek, olej te lajtowe ustawki, jedź z nami Big Grin

Bart, pokażesz mamie artykuł, w którym będzie o tym, że przejechałeś Tongue
Ja w tym nie maczałem palców. ;-) Ale fotka prezentuje się super :mrgreen: To chyba z wyjazdu w wąwozy. Ale to jeszcze jeden z dowodów, że trzeba z pewną ostrożnością podchodzić do tego co prezentują media. :-P
Media dostały zezwolenie na wybranie sobie najlepszej fotki, gdyż nie mieliśmy takiej, na której jest cały skład 400/24, więc wszystko jest pod kontrolą Tongue
Na tej fotce uczestników maratonu reprezentują (myślę, że godnie :mrgreen: ) Wieśko i ja.
Traskę podali w odwrotnym kierunku chyba, że są jakieś zmiany o których nic nie wiem :-)
Właśnie dzwonił gość z Dziennika, bo coś tak kminił, że chyba odwrotny kierunek i online jest już poprawione Smile
Więc o której mniej/więcej mogę się was spodziewać w okolicy Wisznic? 17? Przyłączył bym się do was na kilka km.

No chyba, że nie chcecie. Nie obrażę się jeśli tak będziecie woleli
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20