Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rohloff - do podziału?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Hej, zastanawiałem się czy nie warto by było kupić oleju rohloffa w litrze i rozlać każdemy po 50 czy po 100 jak kto woli. Wychodzi sporo taniej. Jest i na allegro i w centrumrowerowe.pl i wychodzi coś około 200 zł za butlę 1 L. Dla porównania warto spojrzeć na ceny na allegro małych buteleczek po 50 ml, za setkę płaci się 50 zł, tutaj wyjdzie sporo taniej.

Ktoś się pisze?

Ok to mamy tak
Zwirek 100 ml odebrane
truskafka 100 ml odebrane
Aga84 100 ml odebrane
radzik 100 ml "prawie" Smile odebrane
woody 100 ml odebrane
niunia2101 100 ml
Peke 100 ml odebrane
Rado 50 ml odebrane
gelos 100 ml odebrane

razem 950ml
Ja bym brał 100ml, ale z mojego doświadczenia wychodzi, że na 1l puszkę to rozlać można max 950ml, reszta zostaje w puszce, albo strzykawce, albo się rozlewa, tudzież ginie przez niedokładność aparatury pomiarowej :-)
jeśli by się grupa zebrała to ja również 100 ml mogłabym wziąć
W takim razie potrzeba nam 9 osób.
ja też bym chciała 100 ml ;-)

radzik

i ja bym wziął 100mlSmile
i ja chętnie zgarnę 100 ml
biorąc pod uwagę to co napisał Zwirek, to jakieś 22 zł za 100ml wyjdzie
Chyba że ktoś będzie zamawiał coś z CR to wtedy taniej przesyłka, albo w ogóle możemy kogoś dorwać co ma tam zniżkę parę procent to wyjdzie taniej.

EDIT:
Kolega Michał uwzględniając jego zniżki pisze że po 179 zł jeden by wyszedł + koszty wysyłki.
jakby było chętnych osób na 3 zbiorniczki to przesyłka by była za darmo. Za dwa zbiorniczki +16 zł, za jeden +18 zł
Dla mnie wstępnie 100ml może nawet 200ml
ok zaktualizowałem pierwszego posta, czyli pewnie ludzi nie uzbieramy na więcej niż jedną butelkę więc cena będzie ~180+18 = wychodzi jakieś 21 zł za 100 ml.

Zawsze możemy się zrzucić na 3 butelki i handlować po 30 zł / 100ml i to i tak by była dobra cena patrząc na ceny na allegro i w sklepach Smile
Stron: 1 2 3 4