Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

mazd

Mam na imię Małgorzata. Moja przygoda z rowerem rozpoczęła się podobniej jak większości z Was, w dość młodym wieku,
a mój pierwszy rower posiadał początkowo ... 4 koła. :mrgreen: Później, w miarę nabierania doświadczenia przechodziłam różne etapy m.in. ten z dodatkowym stabilizatorem zapewniającym zachowanie równowagi, jakim był kij :mrgreen: zamontowany za siodełkiem roweru, a na tym kiju spoczywała ręka jednego z rodziców :-D. W kolejnym wypadało już zmienić model na coś większego i tak to przesiadłam się na ... komunijne Wigry 2. :-D (Chyba tylko nieliczni z Was będą wiedzieli o jakim rowerze piszę ;-) ). Gdy już wyrosłam z tego modelu, zapomniałam na bardzo długo jaką przyjemność daje jazda na rowerze. Postanowiłam przypomnieć sobie o tym parę lat temu, będąc w Pieninach i ... do dzisiaj się dziwię, że nie zakończyło się to kąpielą w chłodnym dość Dunajcu :mrgreen: . Podobno jazdy na rowerze się nie zapomina, uwierzcie ... po parunastu latach jednak wychodzi się z wprawy. A obecnie ... pomykam rowerem trekingowym, na dość krótkich dystansach, głównie dla odstresowania się po ciężkim dniu w pracy.
Zarejestrowałam się na tym portalu już jakiś czas temu, z myślą o bardziej turystycznym aspekcie wykorzystania roweru.
Ale ciągle coś stoi na przeszkodzie aby wybrać się w Wami choćby na jakąś wspólną ustawkę. :-(
Więc tymczasem chętnie korzystam z porad przy wyposażeniu roweru i ... rowerzysty :-D, pozostaję pod dużym wrażeniem wysiłku Pielgrzymów uczestniczących w tegorocznej Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę, a także wyprawy dookoła Polski i z nieskrywaną zadrością oglądam zdjęcia z wyprawę "tkt" ŁOŚ&TROLL ... te miejsca to od zawsze moje marzenie. :-D
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów! :-D

radzik

radzik wita Wink
Jakub P. wita Wink
Grzesio wita Wink
hejka Smile
Witaj :-D
Siemaneczko :mrgreen:
Dzień do-bry! ;-) Ale Ty miałas ciężkie to dzieciństwo! Kij w rękach rodziców jako motywator do trzymania równowagi... :-P :mrgreen:
Grzenio Wita Smile

mazd

Chasdiel napisał(a):Dzień do-bry! ;-) Ale Ty miałas ciężkie to dzieciństwo! Kij w rękach rodziców jako motywator do trzymania równowagi... :-P :mrgreen:

Chasdiel ... ale jakie dzięki temu mam proste plecy. :-P :mrgreen:


Dziękuję za miłe powitanie i do zobaczenia na jakiejś międzypokoleniowej ustawce. :-D
Międzypololeniowej, bo ja w stosunku do większości z Was jestem "starszą panią",
która czasem "lubi się kijami podpierać" . :mrgreen: Obecnie tymi do nordic walking. :-P ;-)
Stron: 1 2