Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.09.2012, godzina: 9:30, Skansen - Jesienny Nałęczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Zapraszam wszystkich chętnych. Pogoda ma być ładna, więc można się przejechać. Przejazd czerwonym szlakiem. Trasa taka sama bądź zbliżona do tej: Wiosenny Nałęczów

Start godzina: 09:30
Miejsce: parking przy Skansenie (wejście do kas biletowych)
Data: 30 września 2012

W razie niepogody około 1,5h - 1h przed decyzja czy jedziemy czy nie.
W razie pytań udzielam od razu odpowiedzi:
Jaka trasa? Odp: Terenowo - szosowa.
Jakie tempo? Odp: Zależy od zebranej się grupy.
Na którą powrót i ile czasu w Nałęczowie? Odp: Zależy od grupy, tempa jazdy, godziny dojazdu do Nałęczowa.

Zapraszam Smile
może pojadę , jak bede zdrowy "Smile
Chętnie. Jednak na 100% potwierdzę w sobotę bo mam mieć (w zasadzie żona gościa), który chce się wybrać do Kazimierza. Więc zobaczymy Smile
Jadę i ja, zapowiadają 30'C na następna niedzielę i prawie bezchmurne niebo. Dzisiaj wiatr odebrał mi ochotę na rower, ciekawe jak uczestnicy dzisiejszej ustawki na 400 km. Trzymam kciuki.
Jeszcze nigdy w życiu nie byłam w Nałęczowie na rowerze Smile Ale muszę się w tym tygodniu rozjeździć trochę, bo jak mam zdychać tak jak w piątek, to nie będę się pchać i psuć Wam wycieczki Undecided
Kuba, ale wczesnie zapodajesz ustawkę. Przecież ona się tam gdzieś zgubi pośród wyjazdów w ciągu tygodnia. ;-) Ja tak podgaduję bo planowałem własnie w niedzielę wyjazd. Ale, żeby nie robić konkurencji podłączę się do Ciebie. Tylko krakowskim targiem chciałbym ;-) ugrać małą modyfikację trasy. Tzn, szkoda jeżeli będzie taka piękna pogoda nie pojechać przez Łysą Górę. Tym bardziej, że osoby które sie już zapisały raczej tamtędy nie jeździły. Czyli godzina i miejsce ustawki pozostaje bez zmian i jeśli pozwolisz :-P poprosiłbym o taką zmianę.
Chyba dam radę się stawić. Trasa fajna. Cisza, spokój, mało samochodów. Przed Miłocinem w końcu drogę zrobili porządną ;-) Dzisiaj podjechałem sobie za Miłocin i miejscami, az człowiek zapominał, ze ktoś jeszcze istniejeSmile
Jurek S napisał(a):Kuba, ale wczesnie zapodajesz ustawkę.
Specjalnie, żeby każdy się namyślił Smile
Jurek S napisał(a):Ja tak podgaduję bo planowałem własnie w niedzielę wyjazd. Ale, żeby nie robić konkurencji podłączę się do Ciebie.
Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć Jurek Smile
Będzie Jurek.S będzie liczna ustawka Big Grin
Jurek S napisał(a):zn, szkoda jeżeli będzie taka piękna pogoda nie pojechać przez Łysą Górę. Tym bardziej, że osoby które sie już zapisały raczej tamtędy nie jeździły.
Niech będzie Smile
Im bliżej niedzieli tym gorszą pogodę zapowiadają ale jeżeli będzie ładnie to z przyjemnością dołączę wraz z żoną.
Do niedzieli jeszcze trochę czasu, ale można by zrobić ten wyjazd jako ruchomy tzn w niedzielę lub w sobotę gdyby sobota była pewniakiem pogodowym, a niedziela zdecydowanie źle.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11