Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: biegówki, łyżwy rowerem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
wczoraj z pierwszym śniegiem zaczął się sezon biegówkowy, choć po samej trawie i liściach też można ...
są chętni?
[Obrazek: bieg.JPG]
wczorajsze zdjęcia
film z biegówek po październikowym śniegu sprzed lat
film z tegorocznych łyżew po Bystrzycy
Od 15 lat biegam na biegówkach po Starym Lesie,czasem z psem boxerem .Twarz z filmiku jakby znajoma,może się spotkaliśmy na nartach w lesie?W każdym razie do zobaczenia na trasie!I prosimy o więcej śniegu!

1/2toragościa

jakieś wieści ze starego gaju? dużo śniegu dosypało?
planuje wybrać się też do Tomaszowa Lub na trasy w Siwej Dolinie - ale na chwilę obecną nie wiem jak z warunkami śniegowymi tamże
A ja się zapytam (chyba już kiedyś pytałam) czy ktoś wie o jakiejś wypożyczalni biegówek w Lublinie?

1/2toragościa

Pat napisał(a):A ja się zapytam (chyba już kiedyś pytałam) czy ktoś wie o jakiejś wypożyczalni biegówek w Lublinie?
chyba nikt nie wpadł na taki pomysł jeśli chodzi o Lublin, miałbym do pożyczenia narty do klasyka z wiązaniami nnn ale na wagę od 72kg bodajże
Dobra, w niedzielę robię akcję ELIZÓWKA. Dajcie znać jakby ktoś się wybierał ;-)
Jak coś upolujesz to pisz koniecznie, bo bym sobie pojeździła wreszcie :-D
Oczywiście, że napiszę! Pobiegniemy do Starego Gaju podstawiać narty rowerzystom i biegaczom. Oczywiście przypadkowo :-P
U mnie to będzie czysty przypadek- chyba wspominałam, że jestem osobą urazogenną :-D A te kije taaaakie długie :-D
Biegałem dzisiaj po Starym Gaju na biegówkach.Jest przyzwoicie a śnieg wciąż pada!Popieram Pat w sprawie podstawiania nogi rujnującym nam trasy biegowe rowerzystom i chodziarzom.
Stron: 1 2 3 4 5