Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.06, 17:30, Łukoil Czuby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Poniedziałkowy luzik po asfaltach, jak nie będzie niespodzianek to wyrobimy się przed zachodem słońca, ale lampki warto na wszelki wypadek zabrać. Startujemy punktualnie, zapraszam Smile
To się i ja dołączę do tej przejażdżki.
Cytat:Startujemy punktualnie, zapraszam Smile

Proponuję zsynchronizować zegarki...;P
Przyjadę.

I jeszcze znajomy ze znajomym się pojawi.

login

bede
Chyba też się skuszę, ale ręki sobie uciąć nie dam że będę ;-)
Dziś też było bardzo miło Smile chłopaki przestają się mnie bać i coraz więcej z nich podjeżdża i zagaja :-P – fajne to było, jakoś raźniej mi się dzięki temu jechało Wink oczywiście dbają też o mnie w inny sposób – np. częstując zapojką… :mrgreen: trasa jak zwykle elegancka, towarzystwo zacne to i wycieczkę zaliczam do bardzo udanych. Dziękuję. Pozdrawiam i do zobaczenia
Dziękuje za wspolną jazde było extra :-)
Monika M napisał(a):częstując zapojką… :mrgreen:
Jednego to od tego picia już ustawce łeb bolał. A mógł założyć spd, to by się wyratował Wink

Dzięki za jazdę, tędy jechaliśmy, dtd wyszło 68,5, 3:21 i średnia 20,5, osób 9 w porywach do 10. Do następnego Smile

Pozdrower
Grzesiek
I spd nie pomoże jak łap na hamulach się nie trzyma :/ Sorki wszystkich za sytuację ale za karę łeb mnie boli no i kask chyba do wymiany. Jednakże ustawka super, zacne towarzystwo się zebrało i fajnie się kręciło Big Grin. Dzięki wszystkim i do następnego.
Stron: 1 2 3 4