Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kącik saneczkarsko - filatelistyczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
26.01.2014 17:30-18:00 ul. Dziewanny

nie będę rozpisywał się, gdyż delikatnie zatarłem się, ale co tam, może będzie coś z tego.

Także tak, mam 2, 3 sztuki sanek, mogę do kogoś podjechać i załadować na pakę sanki, narty, drzwi do 2m, tak żeby paka się zamknęła, z chętnych: Bartłomiej, Marcin, Renata.
Miejsce zbiórki proponuję takie a nie inne Arrow http://goo.gl/maps/eAZbb


Godzina do sprecyzowania, miejsce zbiórki zasadniczo również, aby tylko wam się chciało ruszyc tyłeczki.
Bart napisał(a):Godzina do sprecyzowania, miejsce zbiórki zasadniczo również, aby tylko wam się chciało ruszyc tyłeczki.

No bo ....

http://www.youtube.com/watch?v=i3-qr8wSD-E

Fajnej zabawy :-) :-)
Przybędę :-)
Bart napisał(a):mogę do kogoś podjechać i załadować na pakę sanki
Wpisuję się na tę ustawkę, posiadam sanki, sztuk raz, wiesz gdzie mieszkam, bajo.

Bart napisał(a):Godzina do sprecyzowania
Proponuję wcześniejszą godzinę ustawki, tak żeby zacząć za dnia, czyli np. 16, ale nie wiem czy sztywny rdzeń ekipy da radę wstać na tę godzinę i czy tuskomat dopuści ich do rywalizacji Wink
Godzina 16 to ciut za wcześnie, jestem jeszcze poza Lublinem. Jeśli już to 17 :-)
Koledzy moi mili,
do 16-tej to Gośka pewnie będzie spać, hellou.

Bez targowania ustalam 17:30.

Zabieram ze sobą Grzesia i tym sposobem kolega z Konopnicy zajmie wszystkie miejsca w aucie, ale na pakę mogę zabrać jeszcze od kogoś sanki, ew. kogoś, tylko kartony wiozę, żeby nikt nie przydzwonił.....



Nooo..........., także tak, nic nie pisałem o wożeniu na pace, to jest wbrew przepisom, tak absolutnie nie można się zachowywać
Chętnie bym przybył gdyż mam najbliżej,ale na mapce nie ma śniegu,jak żyć....Wczoraj jeszcze był...Może jeszcze napada,będę.
Barteczq kolego mój sympatyczny :mrgreen: gdzie są fotki.
Pojeżdżone :-) dzięki wszystkim za to białe szaleństwo, jutro jak forum zacznie normalnie działać to wrzucę zdjęcia :-) Aha - mróz zaliczony, śnieg zaliczony, sanki zaliczone - wiosno czekamy! :-)
damian.s napisał(a):jutro jak forum zacznie normalnie działać to wrzucę zdjęcia :-) Aha - mróz zaliczony, śnieg zaliczony, sanki zaliczone
Białe szaleństwo :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7