Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Będzie zakaz wjazdu rowerem do Ogrodu Saskiego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Apeluję o zapoznanie się i interweniowanie, bo znów wylejemy dziecko z kąpielą.

http://www.lublinrowerem.pl/2014/01/bed ... grodu.html
Właśnie napisałem coś od siebie na adres podany w linku <!-- e --><a href="mailto:dialog@lublin.eu">dialog@lublin.eu</a><!-- e -->, oczywiście wyraziłem swój sprzeciw. Niech ci którzy są przeciwni zakazowi poruszania się po Ogrodzie Saskim rowerami, też tak zrobią to może wspólnie doprowadzimy do zmiany decyzji regulaminowej dotykającej nas rowerzystów, póki co zakaz jeszcze nie jest przesądzony, więc warto się wysilić i coś od siebie napisać.
Świetna opinia Porozumienia Rowerowego! Swoje dwa grosze wysłałem na <!-- e --><a href="mailtoBig Grinialog@Lublin.eu">Dialog@Lublin.eu</a><!-- e -->
Zimą wykorzystuje Park Saski jako skrót, właśnie jadąc rowerem.

Swoją drogą jakoś tak spodziewałem się, że będą tam próbowali zakazać wszystkiego, czego się da.
Aleksander W napisał(a):wylejemy dziecko z kąpielą

najbardziej ciekawi mnie, gdzie małe dzieci mają jeździć na rowerkach i podobnych pojazdach, jak nie w parku?
to może zakazać i wózkom?
rower nie stanowi istotnego zagrożenia
natomiast u niektórych ludzi wrażenie zagrożenia wyzwalają różne bodźce (często ruchome: rowery, pająki, myszy, ...)
lecz przyczyny poczucia zagrożenia tkwią w tych lękowych osobach, a nie w realnej rzeczywistości
i są problemy, gdy decydent zamiast pójść na psychoterapię narzuca innym przepisy będące ekspresją jego lękowej wizji świata
- to taka ogólniejsza refleksja :lol:
Na remont Saskiego wydano wielkie pieniądze a teraz mamy patrzeć nie dotykać bo się zniszczy. Chora jazda.
Waldek napisał(a):rower nie stanowi istotnego zagrożenianatomiast u niektórych ludzi wrażenie zagrożenia wyzwalają różne bodźce (często ruchome: rowery, pająki, myszy, ...)
lecz przyczyny poczucia zagrożenia tkwią w tych lękowych osobach, a nie w realnej rzeczywistości
i są problemy, gdy decydent zamiast pójść na psychoterapię narzuca innym przepisy będące ekspresją jego lękowej wizji świata

No prosze, nawet mamy opinie psychologiczną. :-P
Waldek napisał(a):rower nie stanowi istotnego zagrożenia
natomiast u niektórych ludzi wrażenie zagrożenia wyzwalają różne bodźce (często ruchome: rowery, pająki, myszy, ...)
lecz przyczyny poczucia zagrożenia tkwią w tych lękowych osobach, a nie w realnej rzeczywistości
i są problemy, gdy decydent zamiast pójść na psychoterapię narzuca innym przepisy będące ekspresją jego lękowej wizji świata
- to taka ogólniejsza refleksja :lol:

Świetnie napisane! Mogę dostać zgodę na wykorzystanie w publicznej dyskusji?
Aleksander W napisał(a):
Waldek napisał(a):Mogę dostać zgodę na wykorzystanie w publicznej dyskusji?

proszę bardzo
wysłałem to też na podany link
Stron: 1 2 3 4 5