Strony (5): 1 2 3 4 5   
Aleksander W   31-01-2014, 12:13
#1
Apeluję o zapoznanie się i interweniowanie, bo znów wylejemy dziecko z kąpielą.

http://www.lublinrowerem.pl/2014/01/bed ... grodu.html

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
paweł1000   31-01-2014, 12:56
#2
Właśnie napisałem coś od siebie na adres podany w linku <!-- e --><a href="mailto:dialog@lublin.eu">dialog@lublin.eu</a><!-- e -->, oczywiście wyraziłem swój sprzeciw. Niech ci którzy są przeciwni zakazowi poruszania się po Ogrodzie Saskim rowerami, też tak zrobią to może wspólnie doprowadzimy do zmiany decyzji regulaminowej dotykającej nas rowerzystów, póki co zakaz jeszcze nie jest przesądzony, więc warto się wysilić i coś od siebie napisać.
qavtan   31-01-2014, 13:39
#3
Świetna opinia Porozumienia Rowerowego! Swoje dwa grosze wysłałem na <!-- e --><a href="mailtoBig Grinialog@Lublin.eu">Dialog@Lublin.eu</a><!-- e -->
mamut77   31-01-2014, 14:40
#4
Zimą wykorzystuje Park Saski jako skrót, właśnie jadąc rowerem.

Swoją drogą jakoś tak spodziewałem się, że będą tam próbowali zakazać wszystkiego, czego się da.
Waldek   01-02-2014, 11:06
#5
Aleksander W napisał(a):wylejemy dziecko z kąpielą

najbardziej ciekawi mnie, gdzie małe dzieci mają jeździć na rowerkach i podobnych pojazdach, jak nie w parku?
to może zakazać i wózkom?

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Waldek   01-02-2014, 11:32
#6
rower nie stanowi istotnego zagrożenia
natomiast u niektórych ludzi wrażenie zagrożenia wyzwalają różne bodźce (często ruchome: rowery, pająki, myszy, ...)
lecz przyczyny poczucia zagrożenia tkwią w tych lękowych osobach, a nie w realnej rzeczywistości
i są problemy, gdy decydent zamiast pójść na psychoterapię narzuca innym przepisy będące ekspresją jego lękowej wizji świata
- to taka ogólniejsza refleksja :lol:

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Mariobiker   01-02-2014, 11:49
#7
Na remont Saskiego wydano wielkie pieniądze a teraz mamy patrzeć nie dotykać bo się zniszczy. Chora jazda.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Velo   01-02-2014, 12:43
#8
Waldek napisał(a):rower nie stanowi istotnego zagrożenianatomiast u niektórych ludzi wrażenie zagrożenia wyzwalają różne bodźce (często ruchome: rowery, pająki, myszy, ...)
lecz przyczyny poczucia zagrożenia tkwią w tych lękowych osobach, a nie w realnej rzeczywistości
i są problemy, gdy decydent zamiast pójść na psychoterapię narzuca innym przepisy będące ekspresją jego lękowej wizji świata

No prosze, nawet mamy opinie psychologiczną. :-P
Aleksander W   01-02-2014, 12:52
#9
Waldek napisał(a):rower nie stanowi istotnego zagrożenia
natomiast u niektórych ludzi wrażenie zagrożenia wyzwalają różne bodźce (często ruchome: rowery, pająki, myszy, ...)
lecz przyczyny poczucia zagrożenia tkwią w tych lękowych osobach, a nie w realnej rzeczywistości
i są problemy, gdy decydent zamiast pójść na psychoterapię narzuca innym przepisy będące ekspresją jego lękowej wizji świata
- to taka ogólniejsza refleksja :lol:

Świetnie napisane! Mogę dostać zgodę na wykorzystanie w publicznej dyskusji?

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Waldek   01-02-2014, 13:27
#10
Aleksander W napisał(a):
Waldek napisał(a):Mogę dostać zgodę na wykorzystanie w publicznej dyskusji?

proszę bardzo
wysłałem to też na podany link

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Strony (5): 1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.