Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pożegnanie lata 26/27 września
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
perceive napisał(a):Ja tylko nieśmiało proszę o rozważenie daty 26-27 :-)
Bardziej śmiało popieram, mnie 19-20 nie pasuje zupełnie niestety :-(
perceive napisał(a):a tylko nieśmiało proszę o rozważenie daty 26-27 :-)
Zdecydowanie popieram datę 26-27 :-)
A mi właśnie nie pasuje data 26-27, a data 19-20 pasuje mi idealnie.

Wiadomo że zawsze komuś nie będzie pasowała jakaś data ustawki, a jeszcze się taki nie urodził co każdemu dogodził.
Jeszcze do końca tego tygodnia będziemy ustalali sobie datę. No cóż? Walczyłem o tę demokrację więc chyba demokracja zwycięży. Ale niech no tylko osoby, które będą się deklarować na wygrany termin nie pojadą :evil:
Chętnie bym spróbował, ale obawiam się, że będę odstawał od grupy, preferuję rekreację i troszeczkę nie nastraja mnie optymistycznie ten lajcik w drodze powrotnej, prawie cały czas pod górkę, chyba sobie odpuszczę i jeszcze potrenuję :-( . Pozdrawiam
okazuje się, że ja również nie mogę 19-20 (praca :-| ). Dołączam się więc do głosów za 26-27 ;-)
A co do terminu mi pasują obydwa. A tak serio jak ma być pożegnanie lata to 19/20 ze względu iz jesień jest od 23Smile
Michal napisał(a):A tak żartem jak ma być pożegnanie lata to 19/20 ze względu iz jesień jest od 23Smile
Jak ja lubię chłopie te Twoje żarty :mrgreen:
Już poprawione , znowu się ktoś przyczepił 1 słowa.
Jurku to Pożegnanie Lata robimy 26/27 września?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8